Pasisemkite įkvėpimo: Londono vyrų mados savaitės gatvės stilius

Ericas Underwoodas, Oliveris Cheshire'as, Richardas Biedulas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-14 14:49
Moteriškumo mokyklose, kurios tampa madinga epidemija, nujaučiu, kad ši tema būtų palaikyta prastu skoniu: ieškoti įkvėpimo vyrų mados savaitėje. Tačiau šiuolaikinėje madoje, kurioje nusitrynusios moteriško ir vyriško garderobo ribos, kitaip ir būti negali, o drabužiai, kuriuos laikome esminio garderobo pagrindu, dažnai yra beveik neinterpretuoti vyriški: lietpaltis, kostiumas, struktūriškas paltas, marškiniai, oksfordai, loaferai, skrybėlės, kepės ir t. t.

Kolekcijos, skirtos abiem lytims, – jau nebe naujiena, moterys, apsiperkančios vyriškuose skyriuose, o vyrai – moteriškuose – taip pat. Vienintelis jų įvaizdžio dalykas, sukeliantis klausimų, gali būti tik sagos ne toje pusėje.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Kodėl? Klasikinis vyriškas garderobas iš esmės yra beveik nekintantis (skiriasi tik proporcijos, audiniai, detalių rafinuotumas) nuo garsiojo dendžio Beau Brummellio laikų – Regencijos, XVIV a. pradžios. Moteriškoji mada visada smalsavo, kas vyrų spintoje ir kaip padaryti tai savo.

Vyriškas garderobas moteriškajam suteikia struktūriškumo, neabejotinai – galios ir pusiausvyros. Gatvės madistės tą labai gerai supranta ir tobulai interpretuoja.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Londone prasidėjusios (nuo šeštadienio – Milane) vyrų mados savaitės gatvės stilius malonus ne tik įkvėpimo ieškančioms (ir ieškantiems): tiek skoningų vyrų vienu metu – malonus akiai reginys. Nuo dendiškos elegancijos iš vilnos kostiumo, palto, merinosų megztinio, golfo, klasikinių brogue oksfordų:

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

nostalgiškų derinių su liemenėmis, minkštomis kepėmis ir kelnėmis aukštu juosmeniu,

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

ekstravagantiškų povų,

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

modernių ir rafinuotų,

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

iki urbanistinių gatvinių su dygsniuotomis striukėmis ir sportbačiais.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Vyrų mados savaitės gatvės stilius pateikia gerų idėjų, kaip sluoksniuoti kasdienišką, esminį garderobą. O prisiekusios suknelių gerbėjos galės pasigrožėti akių negadinančiais vyrais ir jų stiliumi.

www.lauralatour.com

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai