Pasisakė per klaidą „Mis Visata“ paskelbta kolumbietė Ariadna Gutierrez: „Toks buvo mano likimas“

Kolumbietė Ariadna Gutierrez per klaidą buvo paskelbta „Mis Visata“ / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-23 08:41
Praėjus dviem dienoms po skandalingo „Mis Visatos“ finalo pasisakė per klaidą karūnuota „Mis Kolumbija“ Ariadna Gutierrez (21 m.).

Antradienį Ariadna Gutierrez, kuri „Mis Visatos“ titulu pasidžiaugė vos kelias minutes, o po to turėjo perleisti karūną tikrajai nugalėtojai, parašė laišką visiems savo gerbėjams ir tiems, iš kurių sulaukė šiltų palaikymo žodžių po tragikomiško „Mis Visatos“ finalo.

„Po audros ateina ramybė. Noriu padėkoti visiems ir kiekvienam iš jūsų, kurie siuntėte man palaikymo ir stiprybės žinutes, – „Instagram“ rašė kolumbietė. – Kiekvienas iš jūsų tapote nepaprastu žmogumi mano gyvenimo istorijoje ir aš esu pati laimingiausia ir dėkingiausia už tai, kad sulaukiau palaikymo ne tik iš vienos šalies, bet ir iš viso pasaulio. Jūsų likimas parašytas už jus. Ir toks buvo mano likimas.“

„Turėjau galimybę padovanoti džiaugsmo savo šaliai, kai tapau „Mis Visata“ vos kelioms minutėms... Šiandien dėl viso šito apie KOLUMBIJĄ ir visą LOTYNŲ BENDRUOMENĘ kalbama kiekviename pasaulio kampelyje“, – šviesiąją pusę dėl klaidingo karūnavimo įžvelgė Ariadna Gutierrez.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

„Aš taip pat norėčiau pasveikinti Filipinus už jų naująją „Mis Visatą“. Laimė, kurią jūs jaučiate, turėtų būti nepakartojama. Gyvenimas tęsiasi ir ateityje mes suprasime, kodėl viskas įvyko būtent taip. Ačiū jums visiems už jūsų mylinčią paramą ir gerumą“, – savo laišką, kuris buvo publikuotas ir ispaniškai, ir angliškai, užbaigė „Mis Kolumbija“.​

Pranešama, kad po „Mis Visatos“ finalo Ariadna Gutierrez išvyko į Majamį, kur kelias dienas praleis su šeima ir atšvęs ne tik Kalėdas, bet ir savo 22-ąjį gimtadienį – ji gimusi gruodžio 25-ąją.

Žmonės.lt primena, kad sekmadienį per „Mis Visatos“ finalą svarbiausią akimirką netyčia buvo karūnuota ne ta mergina – ceremonijos vedėjas Steve'as Harvey suklydo ir perskaitė ne tą pavardę. Kelias minutes maniusi, kad tapo naująja „Mis Visata“, kolumbietė turėjo perleisti karūną tikrajai nugalėtojai Piai Alonzo Wurtzbach (26 m.) iš Filipinų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai