Pasirodė „Sekso ir miesto“ tęsinio video anonsas: jame – brandesnės serialo herojės ir nauji veidai

„Sekso ir miesto“ tęsinio filmavimo užkulisiai / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-11-13 14:00
„Sekso ir miesto“ gerbėjų smalsumas pagaliau numalšintas: platforma „HBO Max“ pristatė oficialų kultinio serialo tęsinio „Ir štai kaip...“ (angl. „And just like that...“) anonsą. Vaizdo įraše – intriguojančios naujienos: brandesnės serialo herojės, nauji veikėjai, siužeto vingiai ir pažadas pateikti ne vieną siurprizą. Mylimų personažų išsiilgę žiūrovai ilgai laukti neturės: pirmosios serijos pasirodys dar šiemet.

Kultinio serialo tęsinio laukiantys gerbėjai pagaliau apdovanoti – amerikiečių kompanija „HBO Max“ lapkričio 12-ąją pristatė oficialų anonsą. Tiesa, pamatyti, kas vyks šviežiose serijose, smalsiausi ir akyliausi internautai galėjo jau gerokai seniau: paparacai ne vieną mėnesį skelbė vaizdus iš serialo filmavimo aikštelės, rašo wmagazine.com.

10 dalių serialas „Ir štai kaip...“ pratęsia „Sekso ir miesto“ legendą, kurio paskutinės serijos parodytos prieš 17 metų. Kultinis moterų serialas toliau narstys pagrindinių veikėjų – Mirandos, Keri ir Šarlotės – meilės, darbo ir sekso problemas. 

„Sekso ir miesto“ tęsinio anonsas: 

Vis tik, kuriant serialo tęsinį, pasikeitimų neišvengta: Kim Cattrall, anksčiau atlikusi Samantos vaidmenį, naujose serijose nebepasirodys.

Anonse žiūrovai trumpai supažindinami su brandesnių pagrindinių herojų gyvenimu įkopus į penktą dešimtį.

Naujajame sezone Keri su kolege komike Che Diaz kuria tinklalaidę, Šarlotė gyvena savo tobulą gyvenimą – lanko dukters fortepijono rečitalius ir grožisi hortenzijomis savo svetainėje, o Miranda mėgaujasi laiku su šeima: vyru Steve ir sūnumi Brady.

„Sekso ir miesto“ tęsinio filmavimo užkulisiai / „Vida Press“ nuotr.
„Sekso ir miesto“ tęsinio filmavimo užkulisiai / „Vida Press“ nuotr.

Nors, kaip tvirtinama anonse, kai kurie dalykai niekada nesikeičia ir herojės paiso įprasto gyvenimo modelio, yra pabrėžiama, kad gyvenimas – pilnas staigmenų. Ar tai – užuomina apie netikėtus siužeto vingius?

Visa tai serialo laukiantys gerbėjai galės išvysti jau gruodžio 9-ąją per „HBO Max“ kanalą. Tądien bus išleistos pirmos dvi serijos, o vėliau teks apsišarvuoti kantrybe – likusios dalys pasirodys kas savaitę. 

Fotogalerija:

Žinoma, į „Sekso ir miesto“ tęsinį sugrįžta ir kiti personažai: ponas Šaunusis, kurį vaidina Chrisas Nothas, Šarlotės geriausias draugas Anthony Marentino, įkūnijamas Mario Cantone ir jos vyras Harry Goldenblattas, kurio vaidmuo priklauso Evanui Handleriui.

Keliuose serialo epizoduose pasirodys ir rugsėjį netikėtai miręs aktorius Willie Garsonas, vaidinęs Keri draugą Stanfordą Blatchą.

Willie Garsonas ir Sarah Jessica Parker / „Scanpix“ nuotr.
Willie Garsonas ir Sarah Jessica Parker / „Scanpix“ nuotr.

Dar šių metų sausį pasklidusi naujiena apie „Sekso ir miesto“ tęsinį, kuriamą be Kim Cattrall, paskatino kalbas apie kolegių nesantaiką.

Holivude draugiškos šypsenos neretai pridengia iššieptus dantis ar anaiptol ne draugiškus interesus, tačiau jei nesigilintume į tokius senus laikus, kai damos buvo visai jaunos ir filmavosi originaliame seriale, kuris buvo rodomas 1998–2004 metais, pamatytume, kad dar prieš dešimtmetį Sarah Jessica ir Kim Cattral demonstravo lojalumą viena kitai ir apskritai bandė neigti, jog filmavimo aikštelėje būta kokių rimtesnių nesklandumų, nei visiems kyla kasdieniame darbe.

Kadras iš kultinio serialo „Seksas ir miestas“
Kadras iš kultinio serialo „Seksas ir miestas“

Juk serialui pasibaigus pagrindinių aktorių ketvertas (Kim, Sarah Jessica, Cynthia Nixon ir Kristin Davis) įstengė nusifilmuoti dar dviejuose to paties pavadinimo filmuose apie pagyvenusių merginų nuotykius Niujorke ir Jungtiniuose Arabų Emyratuose.

Paskui Cattrall skundėsi, kad „Sekso ir miesto“ gerbėjai, pasirengę žiūrėti ir klimaksinę juostos versiją, ėmė ją persekioti – pasipylė neigiami komentarai, esą ji serga žvaigždžių liga ir reikalauja neįmanomo. Ir apskritai dėl visko kaltos niekuomet jos nemėgusios kitos „Sekso ir miesto“ komandos narės, ypač Sarah Jessica Parker.

Aktorė Kim Catrall / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Aktorė Kim Catrall / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Visą rudenį damos lakstė po pokalbių šou ir aiškinosi, kuri blogesnė. Kim ištraukė seną kortą ir papasakojo apie nedraugiškus santykius serialo filmavimo aikštelėje: sakė, kad jos keturios nebuvo bičiulės – tik kolegės, nors anksčiau pati kalbėjo kitaip ir piktinosi gandais apie nesutarimus. Dar tikino nieko nereikalavusi nei iš Sarah Jessicos, nei iš studijos, tiesiog nebenorėjo grįžti prie seno darbo, kuris iš komedijos virto farsu.

Apskritai kalbama, jog priežasčių susipykti buvo daug, – per ilgus serialo filmavimo metus tarp Kim ir Sarah Jessicos neva kilo ne vienas konfliktas dėl statuso, pinigų ar net to, kiek nuogo kūno rodyti prieš kameras. Esą Parker buvo išsikovojusi, kad filmuodamasi daugiausia galėtų išsirengti iki liemenėlės, o Cattrall buvo verčiama rodytis nuoga „bet kokia pasitaikiusia proga“.

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai