Pasirodė pirmosios „Miss Dior“ reklamos nuotraukos su „Oskaro“ nominante Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-02-22 14:00
Penktadienį buvo paviešintos pirmosios nuotraukos iš „Miss Dior“ reklaminės kampanijos, kuriose pozuoja naujuoju „Dior“ veidu tapusi „Oskaro“ nominantė Jennifer Lawrence.

Reklamos nuotraukų galite pamatyti paspaudę čia.

22-ejų aktorę įamžino fotografas Willy Vanderperre'as, jos įvaizdžiu reklamoje rūpinosi stilistas Olivieras Rizzo, plaukų meistras Anthony Turneris ir makiažo specialistas Aaronas de Mey. 

Reklamoje aktorė pozuoja su „Miss Dior“ rankine ir yra apsirengusi naujausios kolekcijos „Dior“ drabužiais, kuriuos kūrė mados namų dizaineris Rafas Simonsas.

Spaudoje „Miss Dior“ reklamos su viena geriausių šių dienų jaunųjų aktorių pirmą kartą pasirodys žurnale „Numero“ dar šio mėnesio pabaigoje, o kituose žurnaluose visame pasaulyje bus pradėtos spausdinti balandį.

„Atstovauti šiam prekės ženklui yra tikra svajonė – „Dior“ yra tarsi aukštosios mados sinonimas, – pernai spalį tapusi „Dior“ reklaminiu veidu sakė J.Lawrence. – Neįmanoma būti kino industrijoje ir neprisiliesti bent prie dalelės mados pasaulio.“

Šį sekmadienį Jennifer Lawrence pasirodys „Oskarų“ ceremonijoje – ji yra nominuota kaip geriausia pagrindinė aktorė už filmą „Optimisto istorija“ (org. „Silver Linings Playbook“).

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai