Pasirodė pasaulinio hito „Emily in Paris“ tęsinio anonsas: antrame sezone – dar daugiau meilės pinklių

Antrasis „Emily in Paris“ sezonas / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-11-18 21:11
Sukluskite, „Emily in Paris“ gerbėjai ir visi, kurie šio „Netflix“ kūrinio dar nematę: ketvirtadienį pasirodė naujo sezono anonsas. Dviejų minučių trukmės vaizdo įraše matyti, kad laukti tikrai yra ko – pamilti veikėjai ir nauji herojai, daug meilės, komiškų situacijų, intrigų ir fantastiško grožio Prancūzijos vaizdai žada dovanoti tikrą šventę.

JAV kompanija „Netflix“ pagaliau paskelbė milijonus žiūrovų pavergusio serialo „Emily in Paris“ naujo sezono anonsą. Beprotiško populiarumo visame pasaulyje sulaukęs serialas, rodosi, ateinančiose serijose įgaus dar daugiau spalvų ir aistros.

Panašu, kad antrame sezone pratęsiama ta pati siužeto linija ir grįžtama prie įvykių, kuriais užsibaigė pirmas sezonas: Emily Cooper (Lily Collins) bando suvaldyti emocijas po audringos nakties, praleistos su kaimynu Gabrieliumi (Lucas Bravo), kuris vis dar nėra nutraukęs santykių su savo mergina, Emily drauge Camille (Camille Razat).

„Tai tokia didžiulė sumaištis. Negaliu tiesiog stebuklingai virsti žmogumi, kuriam niekas nerūpi“, – anonse svarsto Emily.

Gyvenimo pusiausvyrą ji bando išlaikyti susitelkdama į darbą rinkodaros įmonėje „Savoir“, bendradarbiaujančioje su prabangos prekėmis, o romantiškus jausmus Gabrieliui stengiasi nukreipti link žavaus emigranto, sutikto prancūzų kalbos pamokose. Vis tik tai jos kasdienybę, rodos, tik dar labiau apsunkina.

„Anksčiau buvau labai ryžtinga, bet nuo tada, kai persikėliau į Paryžių, mano gyvenimas tapo toks chaotiškas, dramatiškas ir sudėtingas!“, – sielojasi pagrindinė herojė.

Antrasis „Emily in Paris“ sezonas / Stop kadras
Antrasis „Emily in Paris“ sezonas / Stop kadras

„O, Emily, tu kasdien vis labiau panašėji į prancūzę“, – painavia virtusį Emily gyvenimą komentuoja jos viršininkė Sylvie (Filipine Leroy-Beaulieu).

Antrame „Emily in Paris“ sezone pasirodys ir jos bendradarbiai Lucas (Bruno Gouery) bei Julienas (Samuelis Arnoldas), taip pat jos geriausia draugė Mindy (Ashley Park). Prie kolektyvo prisijungia britų aktorius Lucienas Laviscountas, amerikietis Jeremy O.Harrisas ir prancūzas Arnaudas Binardas.

Serialo anonsas:

Vadovauti antram „Emmy“ nominuoto serialo sezonui sugrįžo serialo „Seksas ir miestas“ kūrėjas Darrenas Staras.

„Emily in Paris“ 2020 m. tapo žiūrimiausiu „Netflix“ komedijos žanro serialu – per pirmąsias 28 dienas pasiekė 58 mln. namų ūkių visame pasaulyje. Jo premjera įvyko 2020 m. spalį.

„Man, kaip aktorei, menininkei ir kūrėjai, prasmingiausia dovana – savo meno pagalba susisiekti su žmonėmis“, – tuo metu kalbėjo pagrindinį vaidmenį atliekanti Lily Collins.

Antrasis „Emily in Paris“ sezonas / Stop kadras
Antrasis „Emily in Paris“ sezonas / Stop kadras

„Man didelė garbė būti susijusiai su projektu, kuris sunkiu metu, kai visi ieškojo priežasties šypsotis ir juoktis, suteikė jiems labai reikalingą palengvėjimą“, – tikino aktorė.

„Emily in Paris“ antras sezonas pasirodys gruodžio 22 d., „Netflix“ platformoje.

Antrasis „Emily in Paris“ sezonas / Stop kadras
Antrasis „Emily in Paris“ sezonas / Stop kadras

Naujausi straipsniai