Pasirodė pagrindinė „H&M“ šaltojo sezono kolekcija

Rudens-žiemos kolekcija / H&M nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-17 21:09
Įkvėpta Niujorko kūrybiškumo ir energijos, „H&M Studio A/W 2017“ kolekcija sujungia rafinuotumą su gatvės dvasia. Meniški grafičių raštai dera su vyriškai aprangai būdingu langelių motyvu, o griežti kirpimai kartu su moteriškais siluetais kuria stiprų ir tuo pačiu žavingą įspūdį.

Kolekcija atspindi šiuolaikinės moters spintos poreikius – čia susijungia lauko drabužiai, švelnios suknelės, megztiniai, įspūdingi aksesuarai bei rafinuota spalvų paletė, o kolekcijos gaminiuose derinamos skirtingos medžiagos kuria grafišką struktūriškumą bei naują, bebaimį požiūrį.

„Šioje kolekcijoje svarbiausias yra drabužių kirpimas, pabrėžiantis moters siluetą. Nors kolekcijoje gausu itin moteriškų detalių, jos derinamos su gatvės ir pankiško stiliaus įkvėptais akcentais – taip kuriamas aštrus, tačiau rafinuotas įvaizdis“, – pasakoja Pernilla Wohlfahrt, „H&M“ dizaino ir kūrybos vadovė.

Pagrindinės medžiagos

Vilna, atlasas, žakardas, šifonas, tamprus tvilas.

Detalės

Griežtas kirpimas, langeliai, kontrastuojančios siūlės, paraukimai, grafičių raštai, aukšti kaklai, atspurę kraštai, medžiagų maišymas.

Spalvų paletė

Juoda, balta, tamsiai mėlyna, žemės tonai, pilkšva, ryškiai mėlynos bei burgundiško vyno spalvos akcentai.

Pagrindiniai aksesuarai

Odiniai aulinukai, paminkštintos odos rankinės bei stambi, perlais dekoruota bižuterija.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai