Pasirodė milijonų laukiama „John Lewis“ reklama, skelbianti švenčių laukimo pradžią

Kalėdinė „John Lewis“ reklama/Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-14 11:03
Kiekvienais metais artėjant šventėms lyg lavina visus užpilančiame reklamos sraute galima rasti ir tikrų mažyčių meno šedevrų. Vienas tokių – britų parduotuvių tinklo „John Lewis“ šventinės reklamos, kurių kasmet su nekantrumu laukia milijonai žiūrovų visame pasaulyje. Šiandien pasirodęs vaizdo klipas pasakoja apie mergaitės Avos ir jos draugo, drakoniuko Edgaro draugystę.

„Šių metų mūsų istorija yra apie draugystės magiją ir tai, kaip vienas apgalvotas gestas gali viską pakeisti. Drakoniuko Edgaro jaudulys šventiniu sezonu dažnai gali sukelti ugningų padarinių, tačiau Ava jį paskatino nenusiminti ir pametėjo tobulos dovanos idėją, kuri padėtų jam apšviesti Kalėdas savaip“, – šiųmetę reklamą pristato „John Lewis“.

Klipe sutinkame slibiną Edgarą, kuris susijaudinęs pradeda kvėpuoti ugnimi, kai pamato ką nors susijusio su Kalėdomis. Tai sukrečia istorinio kaimo gyventojus, nes dėl Edgaro kaltės jų eglutė paskęsta liepsnose, o vaikų ledo čiuožykla – ištirpsta. Nusivylęs negalėdamas dalyvauti šventėse su visais Edgaras pasislepia savo namuose ir lindi ten tol, kol mergaitė Ava, matydama liūdintį draugą, sugalvoja puikią dovanos idėją.

Reklamoje skamba „Bastille“ daina „Can't Fight This Feeling“. 

Kviečiame įvertinti ir pajusti artėjančią šventinę nuotaiką:

Temos:

Reklama Kalėdos

Naujausi straipsniai