Pasirodė filmo „Vienas namuose“ naujos versijos anonsas: jame – ir originalo žvaigždė

Macaulay Culkinas, Jedidiah Cohenas ir Devinas Ratray 1990-ųjų filme „Vienas namuose“
Autorius: 15min
Publikuota: 2021-10-12 18:32
„Disney“ kuriamas kultinio „Vienas namuose“ perdirbinys jau turi ne tik premjeros datą, bet ir anonsą. Filmas išskirtinai „Disney+“ turinio prenumeratoriams bus pristatytas po mėnesio, o jame pasirodys ir mažiausiai viena originalioje prieš 30 metų pasirodžiusioje komedijoje nusifilmavusi žvaigždė.

Kaip skelbia užsienio žiniasklaida, perdirbinys, pavadintas „Home Sweet Home Alone“, srautinio transliavimo platformoje pasirodys lapkričio 12 d. Na, o spalio 12-ąją filmo kūrėjai pristatė ir pirmąjį anonsą.

„Po mėnesio šventiniai šėliojimai sugrįš su „Home Sweet Home Alone“ premjera", – rašoma oficialiame kino juostos puslapyje feisbuke.

Filmo anonsas:

Filme vaidins tokie aktoriai kaip Ellie Kemper, Robas Delaney ir Archie Yatesas – kuriam patikėtas pagrindinis namuose vieno palikto berniuko vaidmuo. Režisieriumi tapo Danas Mazeris.

Originalųjį „Vienas namuose“ mačiusieji anonse atpažino vieną jo žvaigždę – aktorių Deviną D.Ratray’ų, kuris įkūnijo Bazą Makalisterį.

Devinas D.Ratray ir Archie Yatesas filmo „Home Sweet Home Alone“ anonse / Stop kadrai
Devinas D.Ratray ir Archie Yatesas filmo „Home Sweet Home Alone“ anonse / Stop kadrai

Anksčiau užsienio žiniasklaidoje pasirodė pranešimai, kad „Home Sweet Home Alone“ turėtų pasirodyti ir Kevinas Makalisteris, tiksliau – jį įkūnijęs Macaulay Culkinas. Nors anonse jo nematyti, vilčių išvysti žvaigždę filme prarasti nereikėtų.

No parents? No problem! ❄️ Home Sweet Home Alone, an Original Movie, starts streaming on #DisneyPlusDay, November 12.

Posted by Disney+ on 2021 m. spalio 12 d., antradienis

Kultinės komedijos siužetas – labai panašus į pasirodžiusios 1990-aisiais. Sumanus berniukas, tik jau vardu Maksas Merceris, vienas paliekamas namuose, jo šeimai iškeliavus į Japoniją. Ramiai pakaraliauti namuose vaikas negali, nes sužino, jog vagišiai kėsinasi į šeimos brangenybę, tad Maksas ryžtasi ją apsaugoti.

Anonse šiek tiek matosi, kaip jam seksis, bet daugiau nuotykių ir nutikimų reikės palaukti iki lapkričio 12 d.

Naujausi straipsniai