Pasimatyme pastebėti Justinas Bieberis ir Selena Gomez pakurstė kalbas apie atsinaujinusį romaną

Justinas Bieberis ir Selena Gomez / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-23 23:04
Praėjusį savaitgalį buvę mylimieji Justinas Bieberis (21 m.) ir Selena Gomez (23 m.) pastebėti kartu leidžiantys laiką Beverli Hilse ir taip pakurstė kalbas, kad galbūt jie atnaujino romaną.

Penktadienio vakarą paparacai nufotografavo Justiną Bieberį ir Seleną Gomez kartu vaikštinėjančius po Beverli Hilsą, o vėliau internete pasirodė ir keli mobiliuoju telefonu filmuoti vaizdeliai, kuriuose liudininkai užfiksavo romantiško porelės pasimatymo „Montage“ viešbučio bare akimirkas.

Tą patį vakarą „Montage“ bare laiką leidusi Justino Bieberio gerbėja Lindsey nufilmavo, kaip atlikėjas visų baro lankytojų akivaizdoje dainuoja Selenai Gomez vieną iš naujausių savo dainų „Sorry“, kuri, kalbama, sukurta kaip tik jai. Selenai Gomez jis taip pat sudainavo ir kitą savo kūrinį „My Girl“. Šią romantišką porelės akimirką baro lankytojai palydėjo audringomis ovacijomis.

„Kai leidi laiką pustuščiame viešbučio bare ir iš niekur atsiranda Justinas Bieberis ir pradeda dainuoti grodamas pianinu“, – vieną „Instagram“ patalpintą vaizdelį pakomentavo gerbėja. 

„Justinas Bieberis Selenai Gomez dainuoja „My Girl“... ar tai tikra? Gryna magija“, – kitą įrašą pakomentavo gerbėja.

@justinbieber singing my girl to @selenagomez....is this real? Pure magic.

A video posted by lındsey (@eatprayphoto) on

Priešingai nei buvo galima tikėtis, pasimatyme užklupti Justinas Bieberis ir Selena Gomez nesupyko ant gerbėjos dėl jų privatumo trikdymo – atlikėjas maloniai šnektelėjo su gerbėjomis, o Selena Gomez nufotografavo Justiną Bieberį tų merginų apsuptyje.

Sekmadienį Justinas Bieberis ir Selena Gomez dalyvavo Amerikos muzikos apdovanojimuose, kur abu atliko savo dainas apie subyrėjusią jųdviejų meilę „Sorry“ bei „Same Old Love“. Į renginį jiedu atvyko ir išvyko atskirai, o pačioje ceremonijoje išvengė būti nufotografuoti kartu.

Pastaruoju metu duotuose interviu Justinas Bieberis vis užsimena apie Seleną Gomez ir apie ją atsiliepia vien gražiausiais žodžiais. Štai „Us Weekly“ jis sakė: „Aš labai daug išmokau iš tų santykių. Apie gyvenimą, kaip elgtis su moterimi, ko moteris nori ir ko jai reikia. Manau, kad moteriai reikia saugumo. Manau, moteris turi jaustis saugi ir turi žinoti, kad daugiau niekas kitas nesvarbu. Aš išmokau to būdamas su ja.“​

 
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kitame interviu su „Billboard“ jis sakė: „Didžiuojuosi tuo, kokia moterimi ji yra šiandien... Kai myli ką nors taip stipriai, net jeigu tarp jūsų kas nors ir nutinka, tai meilė, kuri niekada nemiršta“.

„Nežinau, ar aš jau esu pilnai atsigavęs (po skyrybų). Manau, mes tikrai pasukome skirtingais keliais. Myliu ją ir noriu, kad jai sektųsi. Niekada nenustosiu jos mylėti, niekada nenustosiu domėtis, kaip jai sekasi. Mes visada gerbėme ir tebegerbiame vienas kitą“, – „Access Hollywood“ sakė dainininkas, o paklaustas, ar yra šansų, kad jiedu kada nors ir vėl bus drauge, atsakė: „Nežinau, kas nutiks ateityje“.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kol kas nė vienas jų nei patvirtino, nei paneigė kalbų apie galimai atsinaujinusį romaną, tačiau vienas šaltinis žurnalą „People“ patikino, kad jiedu nėra pora.

„Jie rūpi vienas kitam ir ilgisi vienas kito, bet jie tikrai šiuo metu neatnaujina savo santykių“, – tvirtino gerai informuotas šaltinis.

Žmonės.lt primena, kad Justinas Bieberis ir Selena Gomez susitikinėti pradėjo 2010-aisiais, o po trejų metų draugystės pora pasuko skirtingais keliais.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai