Pasimatymas ar vakarėlis. Kaip greitai susiruošti?

Moteris renkasi drabužius / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Juk būna, kai sėdite darbe ir gaunate netikėtą draugės kvietimą eiti kartu į vakarėlį, kuriame bus įdomių žmonių ir smagių pramogų. Arba paskambina tas mielas vaikinas, kuriam savaitgalį davėte savo telefono numerį, ir kviečia į kokią nors prabangią vietą vakarienės.

O jūs lyg tyčia į darbą atėjote pėsčiomis, avėdama senus patogius aulinukus ir vilkėdama seną, bet šiltą striukę. Ar dėl to verta atsisakyti malonaus vakaro? Kita vertus, juk pirmas įspūdis labai svarbus ir visai nesinori jį sugadinti.

Norint įmanoma labai greitai susiruošti ir iš pilkos darbo pelytės virsti vakaro karaliene. Žinoma, kai yra laiko, galima ilgai derinti drabužius, papuošalus. Tačiau ką daryti, kai persirengti ir susiruošti turite pusvalandį? Nenumatytiems atvejams labai naudinga turėti vieną „budintį“ įvaizdį. Kaip jį susikurti galbūt pravers šie patarimai:

1. Turėkite „nuobodžių“ drabužių. Jie turėtų būti tinkami daugeliui progų – ir linksmų, ir iškilmingų ar liūdnų. Geriausiai tiks kas nors iš basic stiliaus. Visi „nuobodūs“, bet geros kokybės drabužiai: maža juoda suknelė, klasikinis sijonas pieštukas, balti arba žydri marškiniai, juodos kelnės bei paprasti klasikiniai bateliai. Žinoma, visi jie turėtų būti nepriekaištingai išlyginti. Net jei turėsite tik 15 minučių, nereikės versti spintos – tiesiog pasičiupsite tvarkingą drabužėlį ir atsižvelgdama į sezoną bei nuotaiką prisiderinsite kitus aksesuarus ar drabužius – šiltą megztinį, ryškų šalikėlį ar ilgą paltą.

2. Išmokite greitai pasidažyti. Tai paprasta. Tereikia turėti geros kokybės kreminę pudrą, blakstienų tušą ir ryškius lūpų dažus. Jei oda švytės, puikiai apsieisite ir be šešėlių, ir be dailaus akių kontūro. Juk būtent prie veidrodžio sugaištame daugiausia laiko.

Švytintis veidas (24 nuotr.)
+18

3. Pasiruoškite „atsargų“ dėžutę. Juk nėra nieko bjauriau, kaip pastebėti, jog nėra nei vienų tinkamų pėdkelnių arba visi bateliai jau nuklaipyti. Net labiausiai skubančios moters drabužinėje turėtų būti ne tik visoms progoms tinkantis išeiginis drabužis, bet ir dailių apatinių pora, kūno spalvos bei juodos pėdkelnės, išeiginiai bateliai.

Jei nešiojate akinius ar kontaktinius lęšius, turėkite vienus įdomesnius akinius, su kuriais sau patinkate, bet kurie būtų kiek ekstravagantiški ir netinkami kiekvienai dienai biure. Kai nėra nei minutės stovėti prie veidrodžio, galite pasigražinti ir taip.

4. Turėkite taksi numerį. Nesvarbu, važinėjate viešuoju transportu ar vairuojate savo automobilį, būtinai turėkite savo telefone ir kokios nors patikimos taksi įmonės telefono numerį. Jo būtinai prireikia tada, kai labiausiai skubate.

5. Nebijokite džinsų. Net mūvėdama džinsus galite atrodyti puikiai, tereikia apsiauti dailius aukštakulnius ir apsirengti baltus marškinius ar juodą golfą. Dabar apranga tampa labai demokratiška, kartais pakanka kelių detalių, kurios kasdienį drabužį pavers tinkamu ir vakarui.

6. Nepamirškite plaukų! Yra moterų, ypač ilgaplaukių, kurios neįsivaizduoja, kaip galėtų pasirodyti kokiame nors renginyje ar eiti į pasimatymą nesutvarkytais plaukais. O tai reiškia, kad juos reikia plauti, tada džiovinti ir formuoti, dar geriau – nueiti į kirpyklą. O jei sėdite darbe surišusi juos į paprastą kuoduką ir laiko yra tik perbraukti juos šepečiu?

Nesijaudinkite, juk net ant raudonojo kilimo daugelis žvaigždžių pasirodo su paprastomis šukuosenomis. Tiesiog iššukuokite plaukus ir pasirinkite jums tinkamiausią sprendimą – galbūt tai bus „arklio uodega“, paprastas kuodukas ar palaidi plaukai. Jei jie linkę šiauštis, perbraukite juos plaukų aliejumi ar kita priemone, kurią naudojate kasdien. Jei esate garbanota, pabandykite lengvai formuoti bangas su plaukų putomis.

Rinkitės išbandytą variantą, neeksperimentuokite su šukuosena, kai nėra laiko.

7. Prabangūs drabužiai. Kartais moterys nusiperka drabužį, kuris labai tinka ir patinka, tačiau yra pernelyg puošnus daugeliui eilinių švenčių. Ir kabo spintoje laukdamas tinkamos progos. Bet kai ateina ta proga, paaiškėja, kad modelis jau nemadingas ar pasikeitė figūra. Jei turite įspūdingą suknelę, tai ir nešiokite ją! Žemakulniai bateliai ar paprastas švarkelis kiek prislopins puošnų įvaizdį.

Skaitykite daugiau