Pasimatymai, kai tau 30 m. ir daugiau

Romantiškas pasimatymas / 123RF nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Lakstyti iš vieno pasimatymo į kitą išsipusčius ir kaukšint aukštakulniais nebuvo paprasta net legendinėms „Sekso ir miesto“ gražuolėms, ką jau kalbėti apie mus, eilines mirtingąsias. Kaip iš tiesų atrodo antrosios pusės paieškos, kai tau nebe trisdešimt?

Žiūrima įtariai

Daugelis žmonių linkę nuteisti, susidaryti išankstinę, dažniausiai neigiamą nuomonę, net nepažinodami žmogaus. Jei jums daugiau nei trisdešimt, neišvengsite šiek tiek smerkiančio klausimo „kodėl vis dar vieniša?“.

Jei jums daugiau nei trisdešimt, neišvengsite šiek tiek smerkiančio klausimo „kodėl vis dar vieniša?“.

Atvirai jis skambėtų taip: „Kas su tavimi negerai?“. Visai nesvarbu, kad tikrosios vienatvės priežastys – įspūdinga karjera, iširusi santuoka ar tiesiog keli šmikiai, nelemtai pasitaikę gyvenimo kelyje. Būkite pasirengusi atremti šį klausimą, jei pasimatymo metu vaikinas be užuolankų nori viską išsiaiškinti. Paprasčiausiai klausimą peradresuoti atgal.

Sunku pakeisti įpročius

Kelerius metus ar ilgiau gyvendama be partnerio, tikriausiai viską įpratote daryti viena ir turite savo tvarką. Gali būti sunku įsileisti kitą žmogų ne tik į širdį, bet ir į savo namus. O kas, jei naujas pažįstamas netvarkingai elgsis vonioje, trupins užkandžius ant kilimo, ar užsigeis perimti į savo rankas televizoriaus valdymo pultelį?

Pasimatymas / 123RF.com

Visi turi savo bagažą

Jei vaikštote į pasimatymus, kai jums daugiau nei trisdešimt, didelė tikimybė sutikti žmogų, kuris turėjo skaudžios patirties – išsiskyrė, palaidojo artimą, įveikė ligą. Tai gali būti ir teigiamas, ir neigiamas dalykas. Viena vertus, žmogus pasimokė, sustiprėjo, pažino save ir kitus ekstremaliose situacijose, įvertino santykius ir patį gyvenimą, todėl elgsis atsakingiau. Kita vertus, jam gali būti sunku pernelyg arti prisileisti naują žmogų.

Didesnė sėkmingų intymių santykių tikimybė

Subrendusios moterys puikiai pažįsta savo fiziologiją, vyro kūnas taip pat nebėra neištirti medžioklės plotai, todėl jos labiau savimi pasitiki ir intymus gyvenimas klostosi daug sėkmingiau.

Vaikai komplikuoja situaciją

Daugeliui tėvų sunku susivaldyti ir romantiškos vakarienės metu neprisiminti, ką šaunaus šiandien nuveikė jo atžalos. Naujų santykių pradžioje kalbos apie svetimus vaikus gali nuslopinti potraukį. Jei vaikų turite abu, ko gero, abiem bus įdomu išklausyti istorijas apie vienas kito mažuosius, tačiau gali būti sudėtinga planuoti bendrą laisvalaikį (mokyklos grafikas, būreliai, laikas pas kitą iš tėvų ir t. t.).

Mažėja vietų susipažinti

Sudėtingiausia yra toms moterims, kurių visos draugės jau nėra vienišos. Po klubus ir barus vaikštinėti nesinori (jei neieškote vienadienių nuotykių), draugų bandymai supiršti su paskutiniu vienišiumi jų kompanijoje dažnai virsta tragikomedija... Taigi belieka darbas, sporto klubas, prekybos centrai, mokykla ar vaikų darželis (jei turite atžalų), ir dar kelios vietos, priklausomai nuo jūsų laisvalaikio.

Sunkiau apsukti galvą

Gyvenimiška patirtis yra didžiausias privalumas, jei tenka eiti į pasimatymus esant vyresnio amžiaus. Iš tolo užuodžiate įvairaus plauko perėjūnus, jaučiate, kai jums kabina makaronus ar ką nors slepia, mokate skaityti kūno kalbą ir žinote, kaip pasibaigs vakaras. Negana to, išlaikote šaltus nervus ir po pirmo susitikimo neapsigyvenate svajonių pilyse, kur jau laksto jūsų vaikai, o greta rūpestingas vyras karpo rožių krūmą. Jei nesulaukiate skambučio kitą dieną, taip pat nepuolate į neviltį, jūs jau žinote – visko pasitaiko.

Skaitykite daugiau