Pasilepinti prieš rugsėjį: aktorė Lina Bražinskaitė su vaikais ir gražinosi, ir bandė vandens pramogas

Linos Bražinskaitės laisvalaikis su vaikais / Viktorijos Kuhlins ir Vytauto Pilkausko nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Vos kelios dienos liko iki rudens ir rugsėjo pirmosios. Šis laikas ypatingo jaudulio pilnas ir iš televizijos serialų bei reklamų puikiai pažįstamai aktorei Linai Bražinskaitei.

„Tarytum jaučiu pilve ir vėl nubudusi nerimo kirminą – tokį patį jusdavau kuomet pati ėjau į gimnaziją, Vilniaus universitetą ar Muzikos ir teatro akademiją. Koks kirbėdavo mano viduje, prieš kiekvieną egzaminą ir nesvarbu, kad puikiai mokiausi.

Baigus mokslus, jis buvo „užmigęs“ ir nubusdavo tik tuomet, kai stodavau prieš kameras ar lipdavau į sceną. Užtat susilaukus vaikų ir išleidus juos į darželį bei mokyklą, tas kirminas apsigyveno manyje tvirtai, primindamas apie save nuolat, o ypač rugsėjį. Žinau, kad jį jaučia ir mano vaikai. Tad kaip įmanydama stengiuosi atitolinti tą artėjančio rudens ir mokslo metų jaudulį“, – sako L.Bražinskaitė.

Lina Bražinskaitė / Viktorijos Kuhlins nuotr.

Didžiąją šios kaitrios vasaros dalį Lina su vaikais – trylikos Dominyku ir šešerių Izabele, – pramogavo lauke: numynė ne vieną dešimtį kilometrų dviračiais ir paspirtukais, treniravosi su irklente, maudėsi ežeruose ir jūroje.

Trise išmaišė kone visą Lietuvą: nuo pajūrio iki gražiausių mūsų krašto ežerų, piliakalnių ir girių. Bet padvelkus rudeniškai vėsai ir prasidėjus liūtims, norisi malonios pastogės.

„Besidairant kur galėtume praleisti likusias kelias vasaros dienas akys nukrypo į Druskininkus ir mūsų pamėgtą vandens parką. Arti, patogu ir akimirksniu pasijunti vėl sugrįžęs į kaitrią, pašėlusią vasaros pradžią. Ir to kirmino – kaip nebūta. Gaila tik, kad vasaros liko mažai, o vaikams dar taip norisi pramogauti, pokštauti“, – juokiasi Lina.

Linos Bražinskaitės poilsis su vaikais Druskininkų vandens parke (21 nuotr.)
+15

Prieš mokslo metų pradžią dauguma tėvų mažuosius veda padailinti šukuosenų. Aktorė nusprendė, kad netgi tai gali būti smagi pramoga vaikams.

„Jei vasariškus apdarus jau tenka slėpti giliau spintoje, tai su plaukais vis dar galima eksperimentuoti. Įpinti spalvotų plaukų sruogų į kasytes buvo sena mano mažosios svajonė, todėl šįkart vaikų kirpykloje ją drąsiai įgyvendinome. Kada, jei ne dabar, džiaugtis vaikyste? Vasarą mums norisi išlydėti su spalvomis ir juoku.“

Lina Bražinskaitė prieš rugsėjo 1-ąją su vaikais gražinosi kirpykloje (13 nuotr.)
+7
Skaitykite daugiau