Pasikeitusi Martyno Kavaliausko mylimoji Rusnė neslepia – plaukų atspalvį ji renkasi pagal sezoną

Rusnė Kavaliauskienė ir Martynas Kavaliauskas
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Vasaros sezonas jau prasidėjo ir žinomos moterys jį pasitinka su žaismingais stiliaus deriniais ar atsinaujinusiomis šukuosenomis. Paprastai itin šviesius plaukus puoselėjanti Martyno Kavaliausko mylimoji Rusnė Jankauskytė neseniai pasirodė pakeitusi jų spalvą.

„Šiais metais mados pasaulyje vyrauja pavasariškai gaivūs alyviniai, levandų ir rožiniai atspalviai, pasirodantys ne tik drabužių kolekcijose, tačiau ir plaukuose. Su trenksmu ir vėl grįžta įžūlūs 80-ieji. Madingo latekso efektas atsikartoja šlapių (wet look) plaukų įvaizdyje. Dominuoja ryškios netikėtų spalvų šaknys, netvarkingi, lengvi kirpčiukai, plaukų, kaip ir drabužių dizaine nyksta ribos tarp lyčių”, – sako Vilniaus plaukų priežiūros salono „Hair Cocktail Bar” koloristė G. Grinkevičiūtė.

Ji visai neseniai pristatė savo pirmąją asmeninę vasaros šukuosenų mados tendencijų kolekciją, skirtą individualumo ieškantiems drąsiems miestiečiams.

Ir iš tiesų – švelniai rožinę plaukų spalvą renkasi vis daugiau šalies garsenybių.

„Kiekvieną vasarą ar pavasarį mano stilistė plaukų šaknų dažymo metu ant jų uždeda rausvą atspalvį, bet tai tėra plaukų kaukė, o ne dažai, tad smagi rausva spalva laikosi tik kelias savaites.

Man patinka, kai šviesūs plaukai turi tam tikrą atspalvį ir stengiuosi, kad niekada nebūtų gelsvi. Man tai nėra gražu“, – savo platininių, o dabar jau rožinių plaukų paslaptis išduoda Rusnė.

That level of posing ????????

A post shared by jankauskyte (@jankauskyte) on

Žiemą mergina dažniausiai renkasi pilkesnius plaukus, tik vasarą jų norisi žaismingesnių.

Talentingo atlikėjo mylimoji vidutiniškai kirpykloje lankosi kartą per mėnesį. Rusnė pasakoja, kad daugiau kartų jai tikrai nereikia, nebent kokia ypatinga proga norėtų pasidaryti šukuoseną.

????????????

A post shared by jankauskyte (@jankauskyte) on

Dažnai blondinės skundžiasi, kad šviesinant plaukus šie labai nualinami. Paklausus Rusnės, kaip ji prižiūri savuosius, ši šypteli:

„Namuose plaukus prižiūriu visiškai paprastai. Kažkokio išskirtinio ritualo neturiu. naudoju šampūną, kondicionierių ir kaukę, nesu ištikima vienam produktui. Renkuosi kokybiškas, bet įvairias priemones.“

Merginos manymu, prisirišti prie vieno kosmetikos ženklo nereikėtų, vien dėl to, kad šitaip dažnai užkertame kelią naujovėms. Kosmetikos pramonė kiekvienais metais plečiasi, todėl nesvarbu, ar plaukai šviesinami, ar tamsinami – jiems visuomet pravartu patirti kažką naujo.

Beje, Rusnė Jankauskytė – ne vienintelė, kuri eksperimentuoja su rožine spalva. Anksčiau ją jau išbandžiusios yra atlikėjos Monika Linkytė, Kristina Ivanova ir kitos.

2018-ųjų vasaros šukuosenų mados (10 nuotr.)
+4

Skaitykite daugiau