Pasikeitė Dua Lipos koncerto Kaune data – į Lietuvą atvyks anksčiau

Dua Lipa/ Warner Music nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Pasaulinė popmuzikos superžvaigždė Dua Lipa, birželio 21-ąją dieną turėjusi koncertuoti pilnutėlėje „Žalgirio“ arenoje Kaune, keičia savo koncerto datą ir gastrolių „Future Nostalgia“ šou surengs kiek anksčiau.

Už vienintelį Dua Lipos pasirodymą Baltijos šalyse atsakinga „Live Nation Lietuva“ ketvirtadienį pranešė, kad britų žvaigždės koncertas vyks ne 2022 m. birželio 21-ąją, kaip buvo skelbta, o birželio 19 dieną.

Atlikėjos atstovai teigė, kad pasirodymo data pakito dėl „nenumatytų logistinių priežasčių“ ir atsiprašė už nepatogumus.

Į Dua Lipos koncertą bilietus įsigiję gerbėjai nieko keisti neturės – birželio 21-osios bilietai galios ir birželio 19-ąją. Klausytojams, kuriems nauja data netinka, už nepanaudotus bilietus pinigai bus grąžinti.

Dua Lipa / „Warner Music“ nuotr.

Lapkričio pabaigoje pranešus apie vienintelį Dua Lipa koncertą Baltijos šalyse, tarp dainininkės gerbėjų kilo didelis ažiotažas – vos pradėjus viešą prekybą, visi bilietai į renginį išpirkti per pusę valandos.

Koncertinį turą dainininkė pradės koncertais Didžiojoje Britanijoje. Viso Europoje Dua Lipa surengs 35 pasirodymus, tarp jų ir kitų metų vasarą Lietuvoje vyksiantis šou.

„Labai džiaugiuosi galėdama vėl vykti į gastroles ir pamatyti savo angelus asmeniškai! Kaip nuostabu, kad mes vėl visi šoksime ir švęsime kartu“, – savo gerbėjams Lietuvoje sakė Dua Lipa. „Kai kūriau albumo „Future Nostalgia“ dainas, įsivaizdavau, kaip jos skambės naktiniuose klubuose, kuriame šoksime su savo draugais. Labai džiaugiuosi, kad mano fantazija pagaliau išsipildys. Nekantraudama laukiu, kada savo dainomis galėsiu pasidalinti su jumis!“.

Vienintelį Dua Lipa koncertą Baltijos šalyse, kuris vyks Lietuvoje, pradės kita žinoma muzikos žvaigždė – „Grammy“ apdovanojimui nominuota garsi Švedijos dainininkė Tove Lo.

Debiutinis Dua Lipa singlas „New Love“ pasirodė 2015-aisiais ir sulaukė didelės sėkmės. Tais pačiais metais dainininkė išleido antrąjį singlą „Be The One“, o po metų Dua Lipa buvo atrinkta į prestižinį kasmet skelbiamą „BBC Sound“ sąrašą, kuriame atsiduria didžiausias viltis teikiantys jauni ir karjerą pradedantys debiutantai.

Debitiutiniame atlikėjos albume „Dua Lipa“, kuris buvo išleistas 2017-aisiais, gerbėjai rado ne tik ankstesnius singlus, bet ir plačiai išpopuliarėjusias dainas „New Rules„ ir „IDGAF“. Albumas buvo parduotas platininiu tiražu ne tik Didžiojoje Britanijoje, bet ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Sėkmė buvo tokia didelė, kad Dua Lipa tapo tikra „BRIT Awards„ rekordininke – ji yra pirmoji atlikėja moteris, nominuota net penkiose kategorijose. Dviejose iš jų laimėjo – Dua Lipa atiteko „British Female Solo Artist“ ir „British Breakthrough Act“ apdovanojimai.

Dua Lipa „Brit Awards“ apdovanojimuose / „Scanpix“ nuotr.

Pristatydama antrąjį albumą „Future Nostalgia", Dua Lipa sakė: „Norėjau įrašyti albumą, kurį klausant jaustume nostalgiją, tačiau jo skambesys būtų šviežias ir futuristinis". Įkvėpta tokių atlikėjų, kaip Kylie Minogue, Madonna, „OutKast" ir Gwen Stefani, dainininkė albumą „Future Nostalgia" išleido 2020-ųjų kovo mėnesio pabaigoje. Dideliais hitais tapo singlais išleistos Dua Lipa dainos „Don't Start Now", „Levitating", „Physical", „Break My Heart", „We're Good" ir „Hallucinate". Metų pabaigoje paaiškėjo, kad Dua Lipa įrašas „Future Nostalgia" buvo trečias perkamiausias 2020-ųjų albumas pasaulyje.

Skaitykite daugiau