Pasiilgusiems nostalgijos: 5 fantastiškai populiarios 90-ųjų dainos

„Spice Girls“ (1997 m.) / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-23 18:10
Neretai net nesusimąstome, kad dainos, kažkada keletą kartu per dieną pasiekdavusios mūsų ausis, galiausiai liks užmirštos. Vis dėlto, nors kai kada gali tekti sulaukti ir priedainio, paklausę negalėsite patikėti, kad buvote užmiršę šiuos devintojo dešimtmečio hitus.

Šitos dainos pristatyti tikrai nereikia. Sveiki sugrįžę į 1998 metus, kai „Eiffel 65“ visą pasaulį nudažė mėlyna spalva!

Britney Spears klipe ir šiandien skiria ne tik beveik 20 metų, bet ir neįtikėtinos istorijos, emociniai nuopoliai, vaikai... Pažiūrėkite į tų laikų pop muzikos princesę, kuri tuo metu dar buvo tikrai perspektyvi mokinukė.

Kai kurie sako, kad ši daina – tiesiog klaiki, kiti dar ir dabar mielai šoktų pagal jos ritmą. Nors žiūrint muzikinį klipą ir kyla šypsena, bet Lou Bega 1999 m. valdė visas diskotekas!

1992 m. visas pasaulis šokinėjo pagal šitų jaunuolių rep'ą. Nerealiai smagu prisiminti ir dabar!

Nei vienas 1996 metų vakarėlis nepraeidavo be legendinės grupės „Spice Girls“ dainų. Nors šiuo metu merginos jau beveik neatpažįstamos, bet frazę „So tell me what you want“ (liet. „Tai pasakyk man, ko nori“) atsimena visi! Galite patikėti, kad dainai jau daugiau nei 20 metų?

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai