Pasigrožėkite: stilingiausi vyrai „Emmy“ apdovanojimuose

Andy Sambergas, Tony Hale'as, Joe Manganiello ir Davidas Oyelowo / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-26 18:45
Los Andžele vykusiuose „Emmy“ apdovanojimuose aktorės ant raudonojo kilimo demonstravo viena už kitą gražesnes sukneles, tačiau vyrukai nuo jų taip pat neatsiliko.

Puošnūs vyrai „Emmy“ apdovanojimuose nusipelno ne mažiau dėmesio nei moterys – puikiai apsirengysių aktorių ant raudonojo kilimo tikrai netrūko.

Tarp stilingiausių minimi ceremonijos vedėjas Andy Sambergas, „Emmy“ statulėlę pelnęs Tony Hale'as ir seksualusis aktorius Joe Manganiello, į renginį atėjęs kartu su savo gražuole sužadėtine Sofia Vergara.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Komplimentų taip pat sulaukė Davidas Oyelowo, Lievas Schreiberis, Nikolajus Costeris-Waldau, Benas McKenzie, Nolanas Gouldas, Peteris Facinelli, Zachary Levi.

Blogiausiai apsirengusiu vyru vienbalsiai išrinktas Alanas Cummingas, pasirinkęs trijų dalių kostiumą su platėjančiomis kelnėmis – mados kritikų teigimu, jis atrodė tarsi cirko klounas. Nesuprastas liko ir aktorius Fredas Armisenas, prie juodo kostiumo priderinęs... siaubo filmų herojaus Fredžio Kriugerio prištinę su peiliais bei dryžuotą kaklaraištį, su užuomina į šio veikėjo dryžuotą megztinį.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai