Pasigrožėkite: paviešintos Pippos Middleton vestuvių dekoracijų nuotraukos

Pippos Middleton ir Jameso Matthewso vestuvių dekoracijos / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-23 14:19
Šeštadienį vykusiose Pippos Middleton ir Jameso Matthewso vestuvėse buvo sugriežtinta apsauga, svečiams uždrausta dalytis nuotraukomis iš bažnyčios ar Middletonų rezidencijos, kur vyko puota. Kembridžo kunigaikštienės Catherine sesers vestuvių pasaulis matė tik tiek, kiek jaunavedžiai leido pamatyti.

Vis dėlto dabar buvo paviešintos nuotraukos iš Šv. Morkaus bažnyčios. Naujausios fotografijos leidžia pasigrožėti įspūdingomis gėlių dekoracijomis.

Rožėmis buvo išpuošti bažnyčios vartais, palangės, kolonos ir durų arka. Floristikos meistrai pasistengė, kad Šv. Morkaus bažnyčia atrodytų pasakiškai.

Jau pirmadienį šventovę užplūdo turistai, norintys pasigrožėti tuo, kas liko po Pippos Middleton ir Jameso Matthewso vestuvių. Būriai žmonių fotografuojasi prie jau vysti pradėjusių gėlių kompozicijų.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Žmonės.lt primena, kad šeštadienį Pippa Middleton prie altoriaus žengė įsikibusi savo tėvui Michaelui Middletonui į parankę. Visų žvilgsnius nuotaka prikaustė pasipuošusi britų dizainerio Gileso Deacono kurta suknele.

Pasakiško grožio suknelė – su ilgu šleifu, todėl nuotakai prireikė pagalbos. Pippai Middleton svarbiausią dieną padėjo ne kas kitas, o jos sesuo Kembridžo kunigaikštienė Catherine.

Nors aristokratė atsisakė bet kokių oficialių pareigų per sesers vestuves, ji darė viską, kad ši diena būtų kuo gražesnė. Catherine rūpinosi ir būriu vaikučių, kurie žarstė žiedlapius, atliko kitus smulkius darbus. Į darbus buvo įtraukti ir princo Williamo bei Catherine vaikai princas George'as ir princesė Charlotte.

Taip pat skaitykite:

Per Pippos Middleton vestuves – nuotakos dėdės išdavystė

Garsiausia auklė: sesers vestuvėse Catherine prižiūrėjo vaikus

Metų vestuvės: ištekėjo Kembridžo kunigaikštienės Catherine sesuo Pippa Middleton

Pippos Middleton vestuvių svečius mielumu pavergė princas George'as ir princesė Charlotte

Vaikai lieka vaikais: per Pippos Middleton vestuves princesė Charlotte rodė liežuvį, o princas George'as prapliupo verkti

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai