Pasigaminkite depiliacinio vaško namuose

Plaukelių šalinimas / „Fotolia“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-07 10:37
Šveicarijos mokslininkai teigia, kad Artimųjų rytų šalių moterų oda sveikiausia pasaulyje. Tačiau ir be tyrimų aišku, kad šio regiono dailiosios lyties atstoves gamta apdovanojo išskirtiniu grožiu. Jų ryškūs veido bruožai, tobulo atspalvio oda, dailios kūno linijos.

Nors Arabijos pusiasalio moterys yra kone tobulos išvaizdos iš prigimties, jos rūpinasi savimi kasdien, o grožio paslaptys šiuose kraštuose perduodamos iš kartos į kartą...

Kūno plaukelius arabės šalina tik unikaliu, pačių pasigamintu vašku Halawa. Jis naudojamas net ir grožio salonuose. Organinis vaškas veiksmingai pašalina ne tik nereikalingus plaukelius, bet ir negyvas odos ląsteles. Depiliacija vašku Halawa primena kai kurių lietuvaičių namuose taikomą procedūrą cukrumi.

Vaško Halawa galite pasigaminti ir jūs. Rezultatas maloniai nustebins, o švelnia oda džiaugsitės net iki 4 savaičių.

Jums reikės: stiklinės skystos gliukozės, šaukšto citrinų sulčių, 2 arbatinių šaukštelių medaus, ¼ arbatinio šaukštelio druskos, ¼ stiklinės vandens.

Gaminimas: Viską supilkite į nedidelį puodą ir kaitinkite, kol cukrus ištirps ir ims karamelizuotis. Masė turėtų išeiti tamsaus gintaro spalvos.

Kai pravės, šalinkite nepageidaujamus plaukelius lyg įprastu depiliaciniu vašku. Jei po procedūros masės liko – neišmeskite, ją galima laikyti šaldytuve dar mėnesį.

Kitąkart prieš naudodama vašką pakaitinkite karštame vandenyje, tik ne mikrobangų krosnelėje.

Plačiau apie arabių grožio paslaptis skaitykite 40-ajame „Ji“ numeryje!

Redakcijos archyvo nuotr.
Redakcijos archyvo nuotr.
Temos:
Grožis Grožis

Naujausi straipsniai