Pasigaminkime pačios: kvapus lūpų blizgis

Lūpos / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-03-19 13:00
Kasdien lūpas gražiname lūpų dažais, blizgiais, lepiname jas balzamais. O ar žinote, kad per visą gyvenimą moteris suvalgo ne vieną kilogramą lūpų dažų? Skamba gana šiurpokai, turint omenyje, kad jų sudėtis dažniausiai nėra viliojanti... Ką galime padaryti? Spalvoto lūpų blizgio pasigaminkime pačios! Jis išties malonus naudoti ir, svarbiausia, tausoja lūpas bei sveikatą.

Lūpų blizgio pagrindui reikės:

• 1 arbat. š. bičių vaško,

• 1 arbat. š. taukmedžių arba kakavos sviesto,

• 1 arbat. š. kokosų aliejaus.

Karšto vandens vonelėje ištirpinkite visus ingredientus ir gerai sumaišykite. Sudedamosios blizgio dalys puikiai maitina, apsaugo lūpas nuo žalingų aplinkos veiksnių ir drėkina ploną jų odą.

 

Renkamės spalvas

♦ Raudoniems atspalviams išgauti į lūpų blizgio masę įberkite 1/8 arbat. š. burokėlių pudros. Tai darykite itin atsargiai ir lėtai pamaišydamos. Burokėlių pudra suteikia gana intensyvią spalvą, o įsigyti jos galite kai kuriose ekologiškų prekių parduotuvėse ar nusipirkti internetu.

♦ Rusvo ir kvapaus lūpų blizgio galite pasigaminti į pagalbą pasitelkusios 1/4 arbat. š. kakavos pudros ar žiupsnelį cinamono. Vėlgi procesą reikėtų atlikti lėtai ir vis maišant, kad lūpų blizgis nesušoktų į gumuliukus.

♦ Norite mielo aromato? Būtinai pabandykite įlašinti kelis lašelius mėgstamo eterinio aliejaus: puikiai tinka mandarinų, pipirmėčių, vanilės aromatas.

♦ Žinoma, pačių pasigamintų lūpų blizgių spalvos nebus tokios intensyvios kaip pirktinių, tačiau lūpos subtiliai žvilgės ir atrodys natūraliai sveikos ir rausvos.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai