Pasibaigus karantinui – šėlionės Kaune: garsenybės rinkosi Nijolės Pareigytės vyro bare

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė, Goda Alijeva, Paul de Miko, Mantas Katleris
Šaltinis: Žmonės
AA

Kauno rotušės aikštėje įsikūrusio baro šeimininkai ketvirtadienio vakarą žinomų žmonių būrį pakvietė su trenksmu atšvęsti tris mėnesius trukusio karantino pabaigą. Kauniečių ir miesto svečių pamėgta vieta lankytojus pasitiko gerokai atsinaujinusi.

„Per trejus veiklos metus užsitarnavome dideles klientų simpatijas bei puikią reputaciją kaip išskirtinių kokteilių baras. Užklupus karantinui kartu su partneriu nutarėme, jog bus puikus metas atlikti baro atnaujinimo darbus, kad užsukę lankytojai jaustųsi dar jaukiau ir galėtų atsipalaiduoti”, – sakė baro „Klimas“ vadovas Rimvydas Rukaitis.

Grupės „69 danguje” narė Goda Alijeva džiaugėsi, kad pagaliau baigėsi sėdėjimo užsidarius namuose laikotarpis. „Man šis vakarėlis – tai simbolinė smagios vasaros pradžia. Pagaliau galima laisvai bendrauti su draugais ne tik namų aplinkoje, bet ir prie skanaus kokteilio su vaizdu į Kauno rotušę. Buvau be proto pasiilgusi bendravimo ir pramogų, todėl šiandien labai norisi tiesiog smagiai leisti laiką”, – sakė ji.

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė ir Goda Alijeva

„Labai džiaugiuosi, kad baigėsi karantinas ir kad per jį mano vyras nesėdėjo sudėjęs rankų, o visa savo energiją sutelkė baro atnaujinimui. Tad tas beprasmio užsidarymo namie laikas jam praėjo itin darbingai”, – sakė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė.

Grupės „69 danguje” narė pridūrė, kad ir pati prisidėjo vykdant renovacijos darbus. „Man labai smagu, kad Rimvydas manimi pasitikėjo ir, kad visada klausė nuomonės bei į ją atsižvelgė. Vyras sakė, kad kai atidarinės kitą barą ar restoraną, būtinai visus darbus darysime kartu”.

Vakarėlyje linksminosi humoristas Mantas Katleris, atlikėja Mia, garsusis jutūberis Paul de Miko, prodiuseris bei keliautojas Mantas Bertulis, buvusi atlikėja Viktorija Vaičaitė ir kiti.

Žiūrėkite fotogaleriją:

Kauno baro „Kilimas“ vakarėlio svečiai (25 nuotr.)
+19
Skaitykite daugiau