Pašėlę „120” vaikinai „Eurovizijos“ atrankoje „gavo per veidus“: siūlo dainuoti be garso

Trečiosios „Eurovizijos“ laidos filmavimo akimirka/Pauliaus Peleckio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Sausio 16 dieną LRT studijoje vyko jau trečiasis atrankos į didžiąją „Euroviziją“ filmavimas. Šiandien su savo daina komisiją bandė sužavėti ir „X Faktoriuje“ išpopuliarėję „120“ vaikinai.

Šį vakarą pasirodė: Monika Marija, Jurgis Brūzga, Jurgis ir Erica Didžiuliai, iš muzikinių projektų žinomas Voldemars Petersons („Kupido“) bei Sofija Eitutytė, Kali, Cheri, grupė „120”, Dagna, šmaikštieji „Antikvariniai Kašpirovskio dantys”, Jurijus, Vaidos Genytės, Neringos Nekrašiūtės ir Renatos Norvilės trio „La Forza”.

„120” – visiems pažįstami kaip įsimintino šou meistrai, tačiau šiandien su „eurovizine“ daina užlipę ant scenos abu jie kaip niekada „sproginėjo“. Jų kūrinys „No Doubt“, kurio pavadinimas angliškas, prasidėjo lietuviškai. Viso pasirodymo metu „120” nenustygo scenoje, tačiau nuo to nukentėjo jų dainos kokybė.

Trečiosios „Eurovizijos“ laidos filmavimo akimirka/Pauliaus Peleckio nuotr.

„Man labai patinka „120” ir aš pagalvojau, jei šis pasirodymas Izraelyje būtų parodytas be garso – lygių nebūtų”, – kalbėjo komisijos narys Ramūnas Zilnys.

Dėl dainavimo profesionalas vaikinams negailėjo kritikos. Kai kurie žodžiai jam rodėsi apskritai nesuprantami.

„Pasiūlyčiau lygiai tiek pat procentų įdėti į dainą, kiek įdėjote į šou", – sakė Leonas Somovas.

„Turėjome tikslą skleisti idėjinį optimizmą. Manome, kad tai labai aiškiai matosi. Esame pavyzdys, kad nereikia nieko bijoti, vietoje to – daugiau daryti, o ne tiesiog tikėtis, kad viskas bus gerai." – anksčiau po savo pergalės projekte „X Faktorius“ yra sakę vaikinai.

Be žiūrovų šypsenų, kai jie pasirodydavo, nepraėjo nei viena šio muzikinio projekto laida, todėl gerą nuotaiką praėjus daugiau nei metams, jie nusprendė atsinešti ir į nacionalinės „Eurovizijos“ sceną.

Klausydami komisijos komentarų Dovydas ir Šarūnas šypsojosi, o po R. Zilnio komentaro, kad gal ir nesvarbu, ką jie dainuoja, vis tiek niekas „Eurovizijoje“ nesupranta, abu nuoširdžiai nusikvatojo.

Tiesa, komisijai pasakius savo balsus, „120” liko su 0 balų.

Trečiosios „Eurovizijos“ atrankos laidos filmavimas (90 nuotr.)
+84
Skaitykite daugiau