Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Madonnos įsivaikintų dvynių tėvas tikina esąs apgautas

Madonna su dvynėmis Esther ir Stella
Madonna/Instagram nuotr. / Madonna su dvynėmis Esther ir Stella
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Dvynukių, kurias įsivaikino popmuzikos žvaigždė Madonna, biologinis tėvas Adamas Mwale'as tikina, kad jį apgavo. Malavyje likęs Adamas liko šokiruotas, kai sužinojo, kad dainininkė kovojo ne dėl laikinos mergaičių globos, o dėl įvaikinimo, rašo mirror.co.uk.

Vyras, kuris sėdėjo teismo salėje, kai buvo priimtas verdiktas dėl mergaičių Estheros ir Stellos įvaikinimo, tikino, kad jis tarėsi dėl kitokių sąlygų. Adamas manė, kad vieną dieną dukros jam bus sugrąžintos.

„Man buvo pasakyta, kad Esther ir Stella išvyks į užsienį pas turtingą moterį, kuri joms suteiks gerą išsilavinimą. Tada jos grįš pas mane ir padės visai mano šeimai.

O dabar jūs man sakote, kad jos įvaikintos visam laikui. Tai negali būti tiesa. Aš nenoriu, kad tai būtų tiesa. Aš esu jų tėvas ir visada juo būsiu“, – sakė A.Mwale'as.

„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr./Madonna
„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr./Madonna

Vyras tvirtina, kad jam buvo pasakyta, jog Madonna nori mergaites pasiimti tik tam, kad jos gautų tinkamą išsilavinimą. Pasitaręs su velionės žmonos šeima Adamas sutiko. Visiems artimiesiems tai pasirodė nuostabi galimybė, kuria mergaitės privalo pasinaudoti.

40-metis ūkininkas, kurio žmona Patricia mirė gimdydama dvynukes, tikino, jog teisėtvarkos atstovai yra siaubingi melagiai. Jie pasakė teisėjui, kad Adamas apleido savo šeimą, taip pat ir penkis kitus vaikus (jų amžius svyruoja nuo aštuonerių iki 20-ies), kad galėtų vesti kitą moterį.

„Tai aš nunešiau mergaites į globos namus po to, kai mirė Patricia. Mes buvome laimingai vedę daugybę metų. Mūsų šeima buvo laiminga. Tačiau gimdydama dvynukes ji prarado labai daug kraujo ir mirė“, – pasakojo A.Mwale'as.

Jis aiškino, kad prašė ligoninės pagalbos prižiūrint dvynukes, bet jam buvo pasakyta, kad geriausia vieta šioms mergaitėms – globos namai. Adamas tikino, kad visi kaime suprato, jog jis dukroms linkėjo tik gero.

Praėjus dvejiems metams po mylimosios mirties A.Mwale'as dar kartą vedė. Vis dėlto jis nenutraukė ryšių su dukterimis. Jis reguliariai jas lankydavo globos namuose, dirbo, kad užmokėtų už jų išsilavinimą.

Madonna/Instagram nuotr./Madonnos įsivaikintos dvynės Esther ir Stella
Madonna/Instagram nuotr./Madonnos įsivaikintos dvynės Esther ir Stella

Tėvas kasdien mindavo dviračiu keturias valandas, kad galėtų aplankyti globos namuose augančias dukteris. Jis nuveždavo joms suknelių, kitų dovanų. Mergaitės sėdėdavo Adamui ant kelių, juokdavosi kartu su juo, žaisdavo.

Kai teismas pradėjo nagrinėti mergaičių įsivaikinimo bylą, Adamas su dukterimis nesimatė 12 dienų.

A.Mwale'as tikėjosi, kad jo mergaitės įgis tokį išsilavinimą, kurio jis pats nepajėgtų joms duoti. Vis dėlto Esther ir Stella dainininkės namuose turėjo gyventi laikinai. Adamui buvo nuolat kartojama, jog Madonna bus tik globėja. Globos namų direktorius patarė Adamui sutikti su viskuo, ko pareikalaus teisėjas.

Įsivaikinimo procesą stebėjusi valstybės tarnautoja Mary Shawa sakė: „Nesuprantu, kodėl pareigūnas pasakė teismui, kad ponas Mwale'as apleido savo vaikus. Teisėjas sakė, kad tai neteisinga.“

Nors teismas leido Madonnai įsivaikinti keturmetes dvynukes, sprendimas taps nuolatiniu tik prabėgus 12 mėnesių nuo jo paskelbimo dienos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Madonna Šeima
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt