Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Filmo premjeroje Kambodžoje Angelina Jolie skleidė žavesį lyg lotoso žiedas

Ageliną Jolie sveikino Kambodžos karalienė Monique
„Scanpix“ nuotr. / Ageliną Jolie sveikino Kambodžos karalienė Monique
Šaltinis: Žmonės.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lyg lotoso žiedas – taip apibūdinta Holivudo aktorė Angelina Jolie (41), Kambodžoje pristačiusi savo naują filmą „Pirmiausia jie nužudė mano tėvą: mergaitės iš Kambodžos prisiminimai“ (First They Killed My Father: A Daughter of Cambodia Remembers).

Moteris vilkėjo sodrios rausvos spalvos suknelę, nugaroje atviras rūbas atskleidė sudėtinga Jolie tatuiruočių piešinį.

Į Kambodžą aktorė vyko kartu su šešiais vaikais – 15 metų Maddoxu, 13-mečiu Paxu, 12-mete Zahara, 10-mete Shiloh ir aštuonmečiais dvyniais Knoxu bei Vivienne.

„Scanpix“ nuotr./Agelina Jolie su vaikais dalyvavo savo filmo premjeroje Kambodžoje
„Scanpix“ nuotr./Agelina Jolie su vaikais dalyvavo savo filmo premjeroje Kambodžoje

Premjeroje A.Jolie pasakė kalbą, ją pasveikino Kambodžos kultūros ir meno ministras Phoeurng Sackona, nuskambėjo šalies himnas.

Filmą vasario 18 d. parodė ir „Netflix” kanalas. Tai istorija apie Kambodžos raudonųjų khmerų režimą, kurį A.Jolie norėjo pavaizduoti karo paliesto vaiko akimis. Aktorę sukrėtė žmogaus teisių aktyvistės Loung Ung autobiografija, kurioje atskleidžiamas jos išgyvenimas valdant kruvinam režimui.

„Tai istorija, papasakota vaiko, tačiau kartu tai – ir šalies paveikslas. Visa filmavimo komanda buvo itin sujaudinta to, ką teko išgyventi Kambodžos žmonėms, juolab, kad pasitelkiau vietinių pasakojimus. Mums filmuojant vis dar atsirasdavo žmonių, kurie ir dabar dar neatsigavę po režimo, labai sunkiai gyvena – jų įspūdžius palikome autentiškus“, – pasakojo A.Jolie.

Kurti filmą ją įkvėpė sūnus Maddoxas, gimęs būtent Kambodžoje. Aktorė jį įsivaikino 2002 metais.

„Maddoxas dirbo kartu su manimi: perskaitė scenarijų, davė man keletą pastabų, dalyvavo visuose susitikimuose su kūrybine grupe“, – sakė aktorė.

Žmonės.lt primena, kad filmo pristatymas – pirmas oficialus renginys, išvedęs A.Jolie į viešumą per pastaruosius penkis mėnesius, kai ji nusprendė skirtis su vyru aktoriumi Bradu Pittu (53).

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt