Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dvi įvaikintas mergaites auginanti aktorė Katherine Heigl pirmą kartą gimdė: susilaukė sūnaus

Katherine Heigl ir Joshas Kelley su dukromis Naleigh ir Adelaide
„Instagram“/Cheyenne Ellis nuotr. / Katherine Heigl ir Joshas Kelley su dukromis Naleigh ir Adelaide
Šaltinis: Žmonės.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Aktorei Katherine Heigl (38 m.) motinystė jau pažįstamas jausmas, tačiau nėštumas ir gimdymas – naujiena: dvi įvaikintas mergaites auginanti aktorė susilaukė savo pirmojo biologinio vaiko, praneša „People“.

Katherine Heigl ir jos vyras dainininkas Joshas Kelley (36 m.) sūnaus susilaukė dar praėjusių metų pabaigoje, gruodžio 20-ąją, tačiau apie jo gimimą viešai pranešė tik dabar. Pora sūnų pavadino Joshua Bishopu Kelley.

Pora taip pat augina dvi įvaikintas dukras – 8-erių Naleigh ir 4-erių Adelaide.

Buvusi serialo „Grei anatomija“ („Grey’s Anatomy“) aktorė anksčiau buvo prisipažinusi, kad nebuvo tikra, ar jai pavyks susilaukti savo biologinio vaiko: „Mes jau vėl galvojome apie įvaikinimą arba, jeigu pavyks, nėštumą. Tačiau būdama tokio amžiaus nebuvau tikra, ar išeis pačiai pastoti. Pasirodo, buvo lemta!“

The best journeys always take you home. #family #ranchlife #utah

A photo posted by Katherine Heigl (@katherineheigl) on

15min primena, kad Katherine Heigl ir Joshas Kelley susituokę jau devynerius metus, tačiau savo šeimą gausinti jiedu pirmiausia nutarė įsivaikindami, o ne susilaukdami biologinių vaikų. Pirmoji į jų šeimą iš Pietų Korėjos atkeliavo Naleigh Moon. Vėliau prie jos prisijungė Amerikoje gimusi juodaodė mergaitė Adelaide Marie Hope.

Tai, kad pirmą vaiką sutuoktiniai nusprendė įsivaikinti iš Pietų Korėjos – ne atsitiktinumas. Būtent iš šios šalies yra kilusi vyresnioji Katherine Heigl sesuo Margaret. Aktorė niekada neslėpė, kad ir savo šeimoje nori auginti ne vien biologinius, bet ir įvaikintus vaikus, o pasirinkdama mergaitę iš Pietų Korėjos pagerbė savo mylimą seserį. „Mano sesuo yra iš Korėjos, ir mano tėvai įsivaikino ją treji metai prieš gimstant man. Norėjau, kad mano šeima būtų panaši į tokią, iš kurios aš pati esu, taigi visada žinojau, kad įsivaikinsiu vaiką iš Korėjos. Mes (su Joshu) kalbėjome apie tai, kad turėsime ir biologinių vaikų, bet pirmiausia nusprendėme įsivaikinti“, – yra sakiusi aktorė.

„Instagram“ nuotr./Katherine Heigl ir Joshas Kelley su dukromis Naleigh ir Adelaide
„Instagram“ nuotr./Katherine Heigl ir Joshas Kelley su dukromis Naleigh ir Adelaide
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt