Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Angelina Jolie vis dar vadina Bradą Pittą pačiu geriausiu tėvu jų vaikams

Angelina Jolie
„Scanpix“ nuotr. / Angelina Jolie
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Holivudo aktorės Angelinos Jolie (41) kurto filmo „Pirmiausia jie nužudė mano tėvą: mergaitės iš Kambodžos prisiminimai“ (First They Killed My Father: A Daughter of Cambodia Remembers) reklaminė kampanija tęsiasi. Kartu su ja – ir aktorės gana atviri pasisakymai.

Jie ypač domina visuomenę, nes beveik pusmetį ji buvo dingusi iš viešumos, kai nusprendė skirtis su savo vyru aktoriumi Bradu Pittu (53).

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Bradas Pittas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Bradas Pittas

Vasario 22 d. A.Jolie atvyko į pokalbių laidą „Good Morning America“. Joje lakoniškai atsiliepė apie buvusį vyrą. Moters žodžiai visus labai nustebino.

Į laidos vedėjo klausimą, ar B.Pittą ji dar pavadintų pačiu geriausiu tėvu, kaip yra pareiškusi anksčiau, A.Jolie atsakė: „Be jokios abejonės. Mes visada būsime viena šeima“.

„Scanpix“ nuotr./Agelina Jolie su vaikais dalyvavo savo filmo premjeroje Kambodžoje
„Scanpix“ nuotr./Agelina Jolie su vaikais dalyvavo savo filmo premjeroje Kambodžoje

Geri žodžiai, tačiau jie itin stebina po to, kai aktorė vyrą buvo apkaltinusi agresyviu elgesiu su vaikais – 15 metų Maddoxu, 13-mečiu Paxu, 12-mete Zahara, 10-mete Shiloh ir aštuonmečiais dvyniais Knoxu bei Vivienne. Dėl tos priežasties ji primygtinai siekė, kad vaikų globos teisės būtų suteiktos tik jai. O kur dar sąlygos B.Pittui kas savaitę atlikti toksikologinius testus, o su vaikais susitikti tik psichologo akivaizdoje. Visi šie reikalavimai jau atšaukti, tačiau jie ilgą laiką glumino aktorių gerbėjus ir, panašu, gerokai išsekino patį B.Pittą.

„Šiuo metu esame susitelkę į emocinę šeimos sveikatą. Mes tikrai pasieksime harmoniją. Kai baigsis šis sunkus metas, tapsime dar stipresni“, - kalbėjo aktorė.

Jos gyvenime – dar viena naujiena. A.Jolie planuoja grandiozinį grįžimą į kino ekranus. Nors dar taip neseniai ketino atsisakyti aktorystės ir sutelkti dėmesį į režisūrą. Tačiau „The Hollywood Reporter“ leidinys pranešė, kad „ Universal“ studija pasirašė su garsiąja aktore sutartis keliems filmams. Tai „Jekaterina Didžioji ir Potiomkinas: imperatorės meilės istorija“ pagal britų istoriko Simono Sebago Montefiore kūrinį ir „Seklys, kuris mylėjo“ pagal Clare Mulley knygą.

Be to, ji svarsto ir kitą „Universal“ pasiūlymą dėl filmo „Frankenšteino nuotakos“. Režisūros ji neketina atsisakyti, planuoja ekranizuoti Alessandro Baricco romaną „Without Blood“ ir prodiusuoti animacinį filmą „The One and Only Ivan“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt