Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Angelina Jolie palūžo duodama pirmą interviu apie skyrybas su Bradu Pittu

Angelina Jolie pravirko per interviu su BBC
Stop kadras / Angelina Jolie pravirko per interviu su BBC
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Aktorė Angelina Jolie (41), šiuo metu išgyvenanti sunkias skyrybas su aktoriumi Bradu Pittu (53), pirmą kartą po šių naujienų paskelbimo atsivėrė žiniasklaidai apie tai, ką šiuo metu išgyvena. Aktorė, kalbėdama apie savo vyrą ir vaikų tėvą, susigraudino.

Šiuo metu Holivudo žvaigždė yra Kambodžoje, kur pristatė savo naująjį filmą „First They Killed My Father“. Būtent ten žymi moteris davė interviu britų nacionaliniam transliuotojui BBC.

Paklausta, kaip jaučiasi dėl skyrybų ir kaip į jas reaguoja šeši poros vaikai, Angelina aktorė susigraudino: „Nenoriu daug apie tai kalbėti, tačiau norėčiau pasakyti, kad nors tai yra labai sudėtingas laikas mums visiems, mes vis tiek esame šeima. Mes visuomet būsime šeima.“

„Šis laikotarpis buvo labai sunkus, tačiau daug žmonių atsiduria tokioje situacijoje kaip ir aš. Šiuo metu stengiuosi sutelkti visą savo dėmesį į savo vaikus, mūsų vaikus,“ – atviravo Holivudo aktorė.

Moteris atskleidė ir tai, kas jai padeda susitvarkyti su savo emocijomis ir savimi. „Bandau su visa šita situacija susitvarkyti tikėdamasi, jog šios skyrybos mus užgrūdins. Tikiuosi, jog po viso šito mes su vaikais būsime artimesni ir stipresni nei anksčiau“, – BBC kalbėjo A.Jolie.

Pamatyti interviu galite čia.

Žmonės.lt primena, kad apie skyrybų įtaką A.Jolie kalbėta jau ne kartą. Pernai viso pasaulio žiniasklaidoje buvo rašoma, kad A.Jolie sveikatai kilo didelis pavojus, nes sveria vos 37 kilogramus. Pasak žurnalo „Now“, dėl streso per skyrybas A.Jolie dar labiau sulyso – ji tariamai sveria 34,5 kilogramo.

Leidinyje rašoma, kad Jolie tokia sulysusi, jog visiems, net ir jos buvusiam vyrui B.Pittui, dėl jos yra neramu. Teigiama, kad skyrybos bei itin didelis visuomenės dėmesys labai paveikė A.Jolie, o tai neigiamai atsiliepė aktorės apetitui. Pasak „Now“, B.Pittas taip susirūpino savo buvusios žmonos ir vaikų motinos sveikata, jog kreipėsi į bendrus jųdviejų draugus, prašydamas padėti A.Jolie.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt