Pasaulis sunerimęs: kur dingo JAV pirmoji ponia Melania Trump?

Melania Trump / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-05 21:47
Amerikiečiai jau beveik mėnesį nematė prezidento Donaldo Trumpo žmonos Melanios Trump. Kurgi dingo JAV pirmoji ponia?

„Matau, kad žurnalistai dirba viršvalandžius, spekuliuodami dėl to, kur aš esu ir ką aš veikiu. Leiskite nuraminti, aš esu Baltuosiuose rūmuose su savo šeima. Jaučiuosi puikiai ir sunkiai dirbu vaikų bei Amerikos žmonių labui“, – tviteryje prieš savaitę paskelbė Melania.

Netrukus po to buvo paskelbta, kad ji nedalyvaus kartu su vyru G7 suvažiavime ir kituose suplanuotuose svarbiuose susitikimuose. Tam, kad nutildytų pačius įvairiausius gandus, susijusius su jos dingimu, M.Trump pirmadienį dalyvavo oficialiame priėmime Baltuosiuose rūmuose. Vaizdais iš renginio ji pasidalijo tviteryje.

Tai vieninteliai kadrai iš priėmimo, kuriuos gali išvysti visuomenė, nes renginys buvo uždaras, žiniasklaida į jį nebuvo įleista. Toks paslaptingumas paskatino gandus, esą Melaniai buvo atlikta dar viena plastinė operacija.

Baltieji rūmai skelbė, kad gegužės pradžioje Melania buvo paguldyta į Walterio Reedo nacionalinį karinį medicinos centrą. Čia jai buvo atlikta su inkstais susijusi procedūra.„Procedūra buvo sėkminga, komplikacijų nėra, – teigiama pranešime. – Pirmoji ponia laukia, kada visiškai pasveiks.“

Visuomenei M.Trump nesirodė jau ilgiau nei tris savaites. Tai nėra įprasta, todėl buvo sukurpta ne viena teorija, kur dingo Melania. Pavyzdžiui, kalbama, kad Melania nori išsaugoti byrančią santuoką, todėl visas jėgas dabar skiria šeimai. Tuo tarpu Niujorko gatvėse išplatinti plakatai, kuriais bandoma surasti dingusią JAV pirmąją ponią.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai