Pasaulis sukrėstas: nukritus sraigtasparniui žuvo krepšininkas Kobe Bryantas

Kobe Bryantas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-26 21:51
JAV žiniasklaida praneša, kad nukritus sraigtasparniui žuvo juo skridęs vienas garsiausių pasaulio krepšininkų Kobe Bryantas.

Pranešama, kad sraigtasparniu skrido penki asmenys: jam  nukritus žuvo visi jame buvę žmonės, tarp kurių – ir vienas garsiausių pasaulio krepšininkų Kobe Bryantas. Jam buvo 41-eri.

TMZ.com rašo, kad privatus sraigtasparnis nukrito ir užsiliepsnojo. Kol kas nėra aiškios priežastys, kodėl įvyko aviakatastrofa.

Krepšininkas dažnai skraidydavo privačiu sraigtasparniu taupydamas kelionių laiką.

Tragišką žinią patvirtino ir žinomas JAV sporto žurnalistas Adrianas Wojnarowskis. „Kobe Bryantas yra vienas iš žuvusiųjų per sraigtasparnio katastrofą už Los Andželo ribų, šaltinis tai patvirtino ESPN“, – tviteryje paskelbė jis.

Pranešama, kad krepšininko žmona Vanessa Laine-Bryant kartu neskrido. Kobe Bryantas kartu su žmona augino keturias dukras.

Kobe Bryantas – vienas garsiausių visų laikų krepšininkų, buvęs NBA žaidėjas, karjerą pradėjęs 1996-aisiais ir iki pat 2006-ųjų rungtyniavęs Los Andželo „Lakers“ klube, gynėjo pozicijoje.

Kobe Bryantas su žmona Vanessa / „Scanpix“ nuotr.
Kobe Bryantas su žmona Vanessa / „Scanpix“ nuotr.

Eros pabaiga

Sekmadienio vakarą išplitusi tragiška žinia sukėlė tikrą audrą socialiniuose tinkluose: žmonės negalėjo patikėti, kad krepšinio legendos nebėra, reiškė užuojautą jo šeimai ir netgi vadino tai tam tikros krepšinio eros pabaiga.

Nuoskaudą socialiniame tinkle išreiškė ir krepšininkas Rimantas Kaukėnas, pasisakęs, kad tiesiog negali tuo patikėti. Jis pasidalijo keliomis nuotraukomis, kuriose matosi ir jis pats, ir Anapilin iškeliavęs Kobe Bryantas.

„Paauglystėje du mėgstamiausi krepšininkai buvo panašaus stiliaus aštunti numeriai – Ramūnas Šiškauskas ir Kobe Bryant. Jokių kitų krepšininkų iki šiol taip nepamėgau, kaip mėgau šituos du. RIP Kobe Bryant, didžiulė tragedija visam sporto pasauliui“, – feisbuke rašė Paulius Ambrazevičius.

Naujausi straipsniai