Pasaulio žvaigždžių laukiamiausias – „Oskarų“ raudonas kilimas: stiliaus viražai ir pagarba Ukrainai

„Oskarų“ raudonojo kilimo svečiai / „Scanpix“ nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
AA

Paskutinį kovo savaitgalį Los Andžele įvyko svarbiausias metų kino renginys – prestižiniai „Oskarų“ apdovanojimai. Nors jo metu įvertinami ryškiausi pastarųjų metų kino kūrėjai, aktoriai ir kūriniai, čia itin svarbi ir mada. Kviečiame pasižvalgyti, kaip Holivudo žvaigždės puošėsi šių metų „Oskaruose“.

„Oskarų“ apdovanojimai Kinas Žinomų dizainerių kurtos suknelės, spindinti juvelyrika, kruopščiai apgalvoti aksesuarai ir stilinga avalynė – 94-ųjų „Oskarų“ svečiai galvodami savo įvaizdį išties pasistengė kaip reikiant. Pastebima, kad itin daug šįkart buvo ir raudonos spalvos. Tiesa, nepaisant to, kad kai kurios žvaigždės pasirinko blizgančias, puošnias sukneles, visgi apdovanojimų ceremonija kartu išlaikė ir elegantiško renginio statusą.

O keletas garsenybių, tarp kurių Jasonas Momoa, Benedictas Cumberbatchas ir Jamie Lee Curtis, išreiškė paramą Ukrainos žmonėms, pasipuošdami juostelėmis ar kitais aksesuarais su Rusijos invazija kariaujančios šalies vėliavos spalvomis.

Benedictas Cumberbatchas ir Sophie Hunter / Scanpix nuotr.

Filmo „Kopa“ žvaigždė Timothee Chalametas tikrai supranta žodžio „stilius“ reikšmę. Šiemet jis nustebino ne vieną, ceremonijoje pasirodęs be marškinėlių. Blizgų įvaizdį pasirinkęs aktorius pasipuošė juodu „Louis Vuitton“ švarku, prie kurio priderino „Cartier“ papuošalus.

Timothee Chalametas / Scanpix nuotr.

Už princesės Dianos vaidmenį filme „Spencer“ kaip geriausia aktorė nominuota Kristen Stewart „Oskarų“ apdovanojimuose taip pat nepabijojo drąsaus įvaizdžio – „Chanel“ trumpi šortai, juodas švarkas, atsegti marškinėliai, į šoną sušukuoti plaukai. Garsenybė ant raudonojo kilimo pozavo su sužadėtine Dylan Meyer.

Dylan Meyer ir Kristen Stewart / Scanpix nuotr.

Atlikėja Billie Eilish gerbėjus pradžiugino dar vienu savo gotikiniu įvaizdžiu – vilkėjo Viktorijos laikų stiliaus įkvėptą juodą, žemę siekiančią suknelę su raukiniais.

Finneas ir Billie Eilish / Scanpix nuotr.

Holivudo žvaigždė Nicole Kidman sužibėjo pasirinkusi pilką suknelę be petnešėlių, su šleifu ir akį traukiančiu liemeniu. Jos vyras Keithas Urbanas dėvėjo juodą smokingą.

Keithas Urbanas ir Nicole Kidman / Scanpix nuotr.

Geriausio antrojo plano aktoriaus nominacijoje nominuotas Kodi Smitas-McPhee nusprendė apsieiti be klasikinio juodo smokingo, užtat pasipuošė mėlynu „Bottega Veneta“ kostiumu, prie kurio priderino sidabrinę grandinėlę ant kaklo, auskarą ir šviesius batelius.

Kodi Smitas-McPhee / Scanpix nuotr.

Repo žvaigždė Megan Thee Stallion prie žydros spalvos suknelės su iškirptu viduriu priderino didžiulį žiedą su safyru bei širdelės formos auskarus.

Megan Thee Stallion / Scanpix nuotr.

Ceremonijos vedėja tapusi „Vestsaido istorijos“ žvaigždė Rachel Zegler prisipažino vos ne iki paskutinės minutės nežinojusi, ką apsirengs. Tačiau madinga juoda „Dior“ suknelė su blizgučiais aktorei puikiai tiko, prie jos moteris priderino auksinį kaklo papuošalą.

Rachel Zegler / Scanpix nuotr.

Willas Smithas raudonuoju kilimu žengė vilkėdamas „Dolce & Gabbana“ drabužius, o jo žmona Jada Pinkett Smith – ilgą smaragdo žalumo suknelę.

Willas Smithas irJada Pinkett Smith / Scanpix nuotr.

Jamie Lee Curtis ant bevardžio piršto segėjo juostelę, kuria išreiškė paramą ukrainiečiams.

Jamie Lee Curtis / Scanpix nuotr.

„Betmene“ nusifilmavusi Zoë Kravitz vilėkjo rožinės spalvos suknelę be petnešėlių, taip pat pasipuošė deimantų vėriniu.

Zoë Kravitz / Scanpix nuotr.

Daugiau įvaizdžių – fotogalerijoje:

„Oskarų“ raudonojo kilimo svečiai (121 nuotr.)
+115
94-oji „Oskarų“ ceremonija (56 nuotr.)
+50
Skaitykite daugiau