Pasaulio įžymybės, pasirinkusios veganišką mitybą

Pamela Anderson / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Visą pasaulį apskriejusi vegetariškos mitybos mada žengė dar toliau. Dabar nieko jau nebestebina ir veganai – žmonės, atsisakę bet kokių gyvūlinės kilmės produktų: mėsos, pieno produktų, kiaušinių, žuvies...

Pop atlikėja Miley Cyrus ir jos sužadėtinis Liamas Hemsworthas. Miley yra veganė nuo 2014 metų. Mergina teigia, kad jos augintiniai žuvytė ir paršiukas ją pakeitė. „Supratau, kad jie – protingi gyvūnai“, – sakė moteris. Jos paršiukas, beje, taip pat veganas.

Miley Cyrus / Vida Press nuotr.

Jaredas Leto, paklaustas, dėl ko nevartoja pieno produktų žodžių į vatą nevyniojo: „Nes čiulpti karvės krūtį... Aš iš to jau išaugau..“

Jaredas Leto / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Žavioji Ariana Grande teigė, kad „myli gyvūnus labiau nei daugelį žmonių“. „Tikiu, kad valgant tik augalinės kilmės maistą, tampi daug laimingesniu ir ilgiau gyvenančiu žmogumi“, – pasakojo ji.

Ariana Grande / „Scanpix“ nuotr.

Viena žinomiausių pokalbių šou vedėjų – Ellen DeGeneres – sako, kad pažiūrėjusi dokumentinį filmą „Earthlings“ ji visam laikui atsisakė gyvūlinės kilmės produktų ir dabar stengiasi kuo daugiau pasakoti apie tokį gyvenimo būdą.

Ellen DeGeneres / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Nemadingai anksti vegane tapo hito „I Love Rock'n'Roll“ autorė Joan Jett. Ji gyvenimo būdą pakeitė 1980 m. „Koks skirtumas tarp kruvino steiko ir savo šuns nužudymo, išdarinėjimo ir kepimo?“ – sakė dainininkė.

Joan Jett švenčia 55-ąjį gimtadienį / „Scanpix“ nuotr.

Žinoma gyvūnų teisių gynėja Pamela Anderson – taip pat veganė. Ji teigia, kad neretai gyvūnai ir moterys traktuojami kaip mėsos gabalai: šlaunys, krūtinė, kumpis ir t.t. Gražuolės toks požiūris netenkina.

Pamela Anderson / Vida Press nuotr.

„Sostų karų“ žvaigždė Peteris Dinklage'as teigia, kad pirkdami mėsą, kaiušinius ir pieno produktus, mokame už žiaurumą.

Peteris Dinklage'as / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Skaitykite daugiau