Pasaulio internautus sužavėjusi italų vienuolė Cristina Scuccia koncertavo Vilniuje

Cristinos Scuccia koncerto akimirka
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Internautų visame pasaulyje širdis pavergusi dainuojanti vienuolė Cristina Scuccia šeštadienio vakarą surengė pasirodymą ir Lietuvos publikai. Italijos muzikiniame projekte „The Voice“ išgarsėjusi sesuo kartu su šalies muzikantais koncertavo sostinės Katedros aikštėje.

Muzikos scena Vilniaus centre ėmė skambėti dar prieš 21 val. Koncertas „Aš čia“ miesto gyventojams ir svečiams – Nacionalinio gailestingumo kongreso programos dalis.

Scena atrodė išties įspūdingai: balta, didelė, šviesi, o nuo jos nutiestas raudonas kilimas link sėdinčių žiūrovų.

Skambant gyvai grupe drauge lipo Jurga Šeduikytė, Mantas Jankavičius, Giedrė Kilčiauskienė, Berta Timinskaitė, grupė „Saulės kliošas“ ir kiti.

Po kiekvieno atlikėjo pasirodymo buvo rodomi reportažai apie savanorius, dirbančius pataisos, slaugos namuose, parapijose.

Koncerto „Aš čia“ akimirka
Vilniaus katedros aikštėje – koncertas „Aš čia“ (41 nuotr.)
+35

Galiausiai 22 val. pasirodė ir pati vienuolė. Pasak koncerto organizatorių, sesers Cristinos pasirodymas – ypatinga dovana Lietuvai.

Pasaulį nustebinusio balso savininkė sesuo Cristina savo įspūdingu balsu jau spėjo priblokšti garsaus televizijos projekto „The Voice“ teisėjus ir žiūrovus. Tuomet scenoje ji pasirodė vilkėdama abitą, ant kaklo pasikabinusi kryžių.

Pradžioje projekto kūrėjai pamanė, jog tai – reklaminis triukas, tačiau Cristina tikino, kad dalyvauti projekte ryžosi norėdama liudyti tikėjimą, o vėliau laimėjusi sakė: „Tai įvyko ne dėl manęs, bet dėl Dievo.“

Koncerto „Aš čia“ akimirka

Cristina užlipusi į sceną buvo visiškai atsipalaidavusi ir šilta: eidama segėsi mikrofoną, kalbino publiką, lietuviškai sveikinosi. Po pirmosios dainos „I surrender“ tarė „ačiū“ už plojimus ir atsiprašė, sakydama, kad nori atsigerti vandens.

Vienuolė taip pat atliko ir Alicia Keys dainą, kurią dainavo per akląsias perklausas konkurse „The Voice“. „Prieš pradedant kitą dainą šiek tiek pasilinksminsime. Ar esate laimingi? Man atrodo, nelabai. Ar esate laimingi? – garsiai klausė sesuo. – Gerai, atsistokite. Daina „No One“, – pristatydama dainą kalbėjo Cristina. Publika šoko ir dainavo kartu.

Koncerto „Aš čia“ akimirka

C.Scuccia taip pat pasakojo apie savo kelio pasirinkimą ir skatino visus nebijoti daryti to, ko jie trokšta: „Aš bijojau, kaip mane įvertins šeima, draugai. Bet negalėjau gyventi toje baimėje. Ir tik tada, kai iššaukiau savąjį „taip“ Viešpačiui, gyvenimui, meilei, aš pradėjau gyventi pilnavertį gyvenimą.“

Prieš paskutinę dainą Cristina kalbėjo: „Kaip jau sakiau, aš jums šiandien atnešiau dovaną, nes kažkas iš aukštai davė man ir kiekvienam iš jūsų dovaną. Ir ta dovana yra besąlygiška ir begalinė Jėzaus meilė kiekvienam iš mūsų. Tad kai mes gauname šią dovaną, mes negalime jos pasilaikyti tik sau, mes privalome ja pasidalinti.

Štai kodėl aš atvežiau ir jums tokią brangią dovaną. Ir norėčiau, kad kiekvienas iš jūsų šiandien ją gautų. Ir dabar padarysime labai gražų dalyką, – vienuolė iš auksinės dėžutės išsitraukė auksinės juostos ritinį ir kalbėjo toliau. – Aš laikysiu galą šios juostos. Ir šitą juostą paskleisime kaip tinklą ir taip būsime suvienyti vienos meilės.

Koncerto „Aš čia“ akimirka

Ir aš kviečiu jus visus pažvelgti į dangų. Tai darome nedažnai. Ir žvelgdami į dangų dėkokime už gyvenimo dovaną, už visas dovanas, kurias gavome. Ir dabar, kai mes audžiame tą tinklą, aš pirmiausiai noriu padėkoti Jėzui, labai nuoširdžiai dėkoju arkivyskupui, kuris mane pakvietė, ir visiems organizatoriams, ir jums, kurie esate čia.“

Sesuo Vilniuje buvo itin šiltai pasitikta, ją plojimais palaikė minia susirinkusiųjų. O ir pati Critstina scenoje atidavė visą save. Ji atliko penkis kūrinius, kuriuos sudainavo anglų kalba. Drauge su Cristina į sceną žengė ir lietuvių muzikantų grupė.

Italų vienuolės Cristinos Scuccia koncertas Vilniuje (27 nuotr.)
+21

Nacionalinio kongreso renginiai Vilniuje vyks iki sekmadienio. Tądien Gedimino prospekte vyks procesija su Dievo Gailestingumo paveikslu, kuris pirmą kartą nuo pakabinimo Dievo Gailestingumo šventovėje bus išneštas į Vilniaus miesto gatves. Procesijai vadovaus popiežiaus atstovas kardinolas Pietro Parolin. Kongresas baigsis iškilmingomis šv. Mišiomis Katedros aikštėje.

TAIP PAT SKAITYKITE: Pasaulį pakerėjusi ir italų šou „The Voice“ laimėjusi vienuolė Cristina koncertuos Lietuvoje

Italijos muzikinį šou „The Voice“ laimėjo vienuolė Cristina Scuccia (26 nuotr.)
+20
Vilniuje vyksta Nacionalinis gailestingumo kongresas (21 nuotr.)
+15

Skaitykite daugiau