Pasaulio gražuolių ryto ritualai – nuo pusryčių vaikams iki tekstų rašymo

Iš kairės: Jennifer Lopez, Kim Kardashian ir Audrey Hepburn / Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-01 09:00
Rytas greičiausiai nėra pats mėgiamiausias paros laikas, nes dauguma moterų priverstos skubėti. Tačiau tai tas momentas, nuo kurio gali priklausyti nuotaika visai dienai. Tad verta skirti dėmesio ir su ryto kava išgerti bent lašelį malonumo. Galbūt įkvėps garsių moterų ryto ritualai.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

JAV aktorės bei dainininkės Jennifer Lopez (47) rytas susideda iš dviejų svarbių momentų – vaikų ir fitneso treniruočių. Nors dvyniams Emme Maribel ir Maxmilianui Davidui devyneri metai, jie bunda 6.15 val. ir jau nori, kad mama paruoštų pusryčius. Atlikusi šį vaidmenį, Jennifer Lopez skuba į sporto salę, kur treniruojasi 1.15 val. laiko.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Britų modelis Rosie Huntington-Whiteley (29) dienotvarkė šiuo metu pakitusi, nes ji laukiasi kūdikio. Tačiau iki tol rytą ji pradėdavo nuo 15 minučių pasivaikščiojimo su taksų veislės šunimi.

Pusryčiai – pagal paleolito dietos nurodymus. Po jų Rosie šiek tiek pasikvėpindavo ir pradėdavo treniruotę – būtinai su baleto elementais.

Po to, kai dauguma jau įsivažiavę į darbus, gražuolė tik baigia gerti savo žalią vaisių kokteilį, įsijungia kompiuterį, kad atsakytų į laiškus ir darosi makiažą. Svarbiausia – rytą ji turi išgerti kavos, nes „be jos būnu visiškai niekam tikusi“.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Paryžius, Londonas, Los Andželas ar gimtoji Brazilija – modelis Alessandra Ambrosio (35) rytą visuomet pradeda vienodai.

„Stengiuosi būtent rytą priimti svarbiausius sprendimus, kol galva dar šviežia. Tam padeda ir jogos ar pilateso treniruotės, būtinai – laikas meditacijai. Man nereikia prisiversti visa tai daryti, nes šie ryto ritualai seniai tapo mano gvyenimo dalimi“, – teigė Alessandra Ambrosio.

Jos idealūs pusryčiai – tai kokosų aliejuje pakeptas kiaušinis ir avokadas. Būtinai – didelis puodelis kavos.


„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.

Stebinantį ryto įprotį išsiugdė britų modelis Cara Delevingne (24). Pasak jos, tai svarbus psichologinis ritualas – rytais prabudusi ji rašo, maždaug tris puslapius.

„Tai pakankamai sunku, tačiau šiais visuotinio triukšmo – ypač internetinio – laikais būtent rytą geriausia pabūti su savimi ir užrašyti kilusias mintis bei idėjas“, – įsitikinusi Cara.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Jos kolegė, amerikiečių modelis Karlie Kloss (24) labai nemėgsta ilgo ruošimosi iš namų.

„Dievinu treniruotes pirmoje dienos pusėje, todėl namuose kylu pati pirmoji, geriu kavą ir einu į sporto salę. Net jei tam galiu skirti vos 20 minučių, būtent šis ritualas man pakelia nuotaiką, užveda visai dienai. Paskui šoku į dušą. Niekada neskiriu daug laiko išsiruošimui – mane tai nervina, tad viską darau greitai. Pusryčiams renkuosi greitai paruošiamą valgį – omletą su špinatais, šalia – avokadą, cukinijų. Ir – bėgte iš namų“, – pasakojo Karlie.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Modelis iš Australijos Miranda Kerr (33) pastaruosius šešerius metus rytą pradeda nuo sūnaus Flynno Christopherio Bloomo apkabinimo.

„Paskui medituoju, atkreipdama dėmesį į kiekvieną čakrą. Tai padeda dieną pradėti energingai, šviesiai, ryškiai ir tokį nusiteikimą išlaikyti visą dieną, – įsitikinusi Miranda. – Paskui mažiausiai 20 minučių skiriu jogos ar pilateso pratimams“.

Pusryčiams ji ruošia savo firminį kokteilį, kupiną vitaminų bei mineralų. Jis susideda iš 1 kokoso sulčių, pusės stiklinės migdolų pieno, po vieną šaukštą antioksidantais garsėjančių acai uogų miltelių, goji uogų, spirulinos (dumbliai), kakavos, chia sėklų, veganiškų proteinų ir kokosų aliejaus.

Prieš dušą gražuolė kūną pamasažuoja sausu šepečiu, nes „tai padeda išjudinti limfos apytaką, be to, puikus būdas nušveisti mirusias ląsteles“.


„Scanpix“/AFF/„EMPICS Entertainment“ nuotr.
„Scanpix“/AFF/„EMPICS Entertainment“ nuotr.

Amerikiečių aktorė Jennifer Aniston (48) garsi ne tik dėl savo vaidmens situacijų komedijoje „Draugai“, bet ir jaunatviška išvaizda. Laikykitės: Jennifer įsitikinusi, kad jos puikios išvaizdas eliksyras – ankstyvas rytas. Aktorė kelias 4.30 val. Geria šiltą vandenį su citrina ir 20 minučių medituoja. Dažniausi pusryčiai – proteinų kokteilis su kolagenu, kuris neva leidžia jai švytėti iš vidaus visą dieną. Po pusryčių ji sportuoja su asmeniniu treneriu: iš pradžių 40 minučių jogos, o paskui – pratimai su treniruokliais.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Neįtikėtina, bet amerikiečių realybės šou žvaigždė Kim Kardashian (36) keliasi 6 val.ryto – net ir savaitgaliais. Tuomet ji apie valandą treniruojasi namuose įrengtoje sporto salėje kartu su savo vyru reperiu Kanye Westu. Klausydamasi „R&B” stiliaus muzikos, o dažnai – ir klasikinės, Kim daro pratimus pilvo presui ir kojoms – toms kūno dalims ji skiria daugiausia dėmesio.

Žvaigždė pusryčiauja 8 val. „Dažniausiai renkuosi kiaušinienę ir avižinių dribsnių košę arba proteinų kokteilį su vaisiais“, – sakė Kim Kardashian.

9 val. ji lenda į dušą, plauna galvą (kasdien). Jeigu tądien namuose numatytas realybės šou filmavimas, 10 val. Kim sėda į makiažo meistrų kėdę, tai trunka 90 minučių. Jeigu nefilmuojama, ir tik laukia koks nors susitikimas, moteris pasidažo pati per 15 minučių.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Apie šviesaus atminimo aktores sklando legendos. Pavyzdžiui, britų aktorė Audrey Hepburn (1929-1993) niekada nepraleisdavusi pusryčių. Žinoma, reikia nepamiršti, kad ji išgyveno ir itin sunkų karo laiką, kai iš bado valgydavo net tulpių svogūnėlius. Kai jau galėjo normaliai laikytis dienos režimo, pusryčiams rinkdavosi du kiaušinius ir riekelę skrudintos duonos. Kartą per mėnesį Audrey Hepburn laikydavosi iškrovos dietos.

AOP nuotrauka
AOP nuotrauka

Amerikiečių aktorė Marilyn Monroe (1926-1962) savo interviu yra sakiusi, kad rytą dar prieš dušą ji pašildydavo puodelį pieno ir jame šakute išplakdavo du kiaušinius. Vėliau išgerdavo vitaminų.

„Net neabejoju, kad tai puikiausi pusryčiai daug dirbančiai merginai“, – buvo įsitikinusi garsenybė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai