Pasaulio garsenybės lieja sielvartą dėl tragiškai žuvusio aktoriaus Paulo Walkerio

Kairėje: Rihanna, Pitbull, Ludacris. Dešinėje: Vinas Dieselis, Michaelas Bakari Jordanas, Olivia Wilde. Viduryje Paulas Walkeris / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-12-01 13:24
Šeštadienio vakarą Kalifornijoje kartu su draugu „Porsche“ automobiliu važiavęs filmo „Greiti ir įsiutę“ žvaigždė Paulas Walkeris (40) žuvo avarijoje. Kolegos ir bičiuliai socialiniuose tinkluose nuo sekmadienio ryto reiškia užuojautą dėl aktoriaus mirties.

Pranešama, kad kino juostoje apie automobilių lenktynes nusifilmavęs P.Walkeris nevairavo automobilio – prie vairo sėdėjo jo bičiulis, kuris taip pat žuvo avarijoje. Jis nesuvaldė automobilio, šis rėžėsi į stulpą bei medį ir užsiliepsonojo.

Netikėtos jauno ir talentingo aktoriaus netekties sukrėsti kolegos, pažįstami ir bičiuliai iš pramogų pasaulio sekmadienį lieja apmaudą ir reiškia užuojautą socialiniuose tinkluose.

„Broli, labai tavęs ilgėsiuosi. Visiškai neturiu žodžių“, – sielvartaudamas rašė jo draugas ir kolega aktorius Vinas Dieselis.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Gyvenimas yra toks trumpas. Žmonės, kurie tau rūpi, vieną minutę gali būti čia, o kitą jų jau nebėra. Nelaikykite gyvenimo savaime suprantamu dalyku. Ilsėkis ramybėje, Paulai Walkeri“, – rašė amerikiečių aktorius Michaelas Bakari Jordanas.

„Visada jautėsi, kad esi kilnus žmogus. Kur tu beapsilankydavai, visada palikdavai savo pėdsaką. Mes buvome kaip broliai, net mūsų gimtadienius skyrė tik viena diena. Tu amžinai liksi mūsų širdyse“  – rašė reperis ir kolega Ludacris.

„Ką tik išgirdau siaubingas naujienas apie PauląWalkerį...labai labai liūdna. Visada girdėjau apie jį tik gerus atsiliepimus. Meldžiuosi už jo šeimą“, – rašė amerikiečių aktorė ir šokėja Jenna Dewan-Tatum.

„Aš buvau šoke, kai sužinojau apie Paulo mirtį. Buvau jo gerbėja dar nuo „Varsity Blues“ laikų. Užuojauta jo dukteriai“, – rašė Australijos aktorė ir modelis Teresa Palmer.

„Labai labai liūdnos naujienos... Plyšta širdis“, – rašė dainininkė Rihanna.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Beprotiškai sunku šiandien širdyje. Paulas Walkeris buvo mielas, šaunus, mylintis žmogus. Siunčiu palaikymą ir daug meilės jo šeimai“, – rašė amerikiečių aktorė ir modelis Olivia Wilde.

„Ilsėkis ramybėje Paulai Walkeri. Dabar tu esi geresnėje vietoje – danguje. Parodyk ten, kas yra greitas ir įsiutęs“, – sakė reperis Pitbull.

„Visgi tai ne gandai, o baisi avarija... Plyšta širdis, ilsėkis ramybėje“, – rašė amerikiečių aktorė Zelda Williams.

„Perduodu visą savo meilę, tikėjimą ir stiprybę Walkerio šeimai šiuo širdį draskančiu metu. Mes rasime stiprybę...jo šviesoje. Myliu tave, broli“, – rašė vienas geriausių bičiulių ir kolegų aktorius Dwayne'as Johnsonas.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Užuojautą viešai taip pat išreiškė dainininkė Miley Cyrus, aktorė Jessica Alba, reperis 50 Cent, modelis ir aktorė Paris Hilton, dainininkas Justinas Bieberis ir kiti.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai