Pasaulio disko metimo čempionas Andrius Gudžius net augintinį išsirinko disko formos

Pasaulio disko metimo čempionas Andrius Gudžius / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-18 11:42
Disko metikas Andrius Gudžius šiemet tapo pasaulio čempionu ir laimėjo aukso medalį, taip pat įveikė savo konkurentus Deimantinėse lygos varžybose. Paklaustas, kiek prakaito teko išlieti, kad patektų į pasaulio lengvosios atletikos elitą, A. Gudžius neslepia: „kibirais“.

Andrius Gudžius pasakoja, kad užaugo Kauno rajone, netoli Vilkijos, kur penkių kvadratinių kilometrų teritorijoje yra gal trys sodybos. Laidos „Gero vakaro šou“ vedėjai iškart suskubo paaiškinti, kad būtent gyvenamoji vieta ir lėmė Andriaus pomėgį mėtyti diską: „Bet čia labai logiška: parašai raštelį, įdedi į stiklainiuką ir opa, meti kaimynui“, – sako Justinas Jankevičius.

Dviejų metrų ūgio disko metikas prisimena, kad ne visuomet buvo itin aukštas, tačiau paauglystėje per porą metų styptelėjo apie 20 centimetrų. „Gal tėvai daržoves kuo nors gerai patręšė“, – juokauja Andrius. Dar prieš tokį ūgio šuolį Andrius jau sportavo – mėtė diską, bandė stumti rutulį. Pasak jo, kitu atveju, greičiausiai tą ūgį būtų tekę išnaudoti žaidžiant krepšinį.

Andrius laidoje taip pat papasakojo, kad vienam iš jo dviejų vaikų užsimanius gyvūno, nupirko vėžlį. Dukra jį pavadino Muse, o Andriui dabar didžiausias nerimas būnant namuose – kaip to vėžlio nesumindžioti. „O būna kartais, kad žiūri į tą vėžlį ir galvoji: „Muse, Muse, kaip tu toli skristum...“, – Andriaus klausė Justinas. Tiesa, vėžlys ne vienintelis augintinis Andriaus šeimoje, dar yra pora katinų ir katė. Tačiau Andrius pripažįsta, kad tiek gyvūnus, tiek šeimą mato ne taip ir dažnai. „Pusė metų namuose, pusė metų treniruotėse“, – apie savo režimą pasakoja Andrius.

Kaip disko metikas Andrius Gudžius skraido lėktuvu, ar telpa į standartinę kėdę? Kaip seksis Andriui su Justinu kovoti gaminant išskirtinius kokteilius?

Laidoje „Gero vakaro šou“ taip pat lankysis dainininkas Deivis Norvilas, kurio pagrindinė misija laidoje bus itin pikantiška. Deivis ieškos kalytės savo šuniui. Taip pat pamatysite, ar Deivis gerai pažįsta savo sūnų Emilį. Kokia tėvų dovana Emiliui brangesnė – brolis ar šuo?

Visi atsakymai jau šį vakarą 20 val. laidoje „Gero vakaro šou“ per TV3.

„Gero vakaro šou“ – trečiadieniais 20 val. per TV3!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai