Pasaulinių garso įrašų kompanijų dėmesio sulaukęs šou atkeliauja į Lietuvą

Projektas „Finalo ketvertas“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-21 11:20
LNK televizija pavasarį pasitiks ieškodama tikrų megažvaigždžių. „Finalo ketvertas“ – tai naujas analogų neturintis tarptautinis muzikinis projektas, kviečiantis dalyvauti mėgstančius dainuoti ir norinčius tapti pasaulinio lygio žvaigždėmis.

Pagal Izraelio kompanijos „Armoza“ formatą „The Final Four“ licencijas kurti šiuos šou įsigijo keliolika šalių, tarp jų Rusija, Peru, Izraelis, Kazachstanas. JAV televizija „Fox” jau parodė du amerikietiškuosius „The Four“ sezonus ir sulaukė rekordinių reitingų.

Projektas „Finalo ketvertas“ / Organizatorių nuotr.
Projektas „Finalo ketvertas“ / Organizatorių nuotr.

Pasaulinių muzikos įrašų studijų dėmesio centre atsidūręs „The Final Four“ – tai didžiulės tarptautinės sėkmės sulaukęs projektas, kurio nugalėtojai tampa tikromis muzikinėmis sensacijomis. Jau pirmosios laidos metu į muzikinius sostus sėdasi pergalės verti dainininkai, tačiau norinčių užimti jų vietas – tūkstančiai. Kovos dėl muzikinio sosto baigtį nulems žiūrovai, todėl pelnyti ir auginti jų meilę „Finalo ketvertui“ – be galo svarbu.

Pagal pasaulinį „The Final Four“ formatą, šou prasidės ten, kur kiti projektai baigiasi – kiekviena laida bus lyg superfinalas. Keturi pergalės verti vokalistai šį pavasarį užims keturis svarbiausius sostus Lietuvos muzikos padangėje. Ar jiems pavyks juos išlaikyti iki projekto pabaigos?

„Tai naujos kartos projektas, kurio nugalėtojai gauna ne tik neįtikėtiną patirtį ir šlovę – juos pastebi pasaulis. Beveik visų šalių laimėtojai jau yra pasirašę sutartis su muzikos industrijos milžinėmis, pavyzdžiui, „Universal Music Group“ priklausančia „Republic Records“. Lietuvai reikia tokio muzikinio šou, kuris atlikėjams atvertų duris į tarptautinę areną“, – intrigavo projekto prodiuseris Laurynas Šeškus.

Projektas „Finalo ketvertas“ / Organizatorių nuotr.
Projektas „Finalo ketvertas“ / Organizatorių nuotr.

„Ieškome žvaigždės su „pilnu paketu“, tokios, kuri galėtų užimti garbingą vietą ne tik Lietuvos, bet ir tarptautinėje arenoje. Tai ne tik vokalinės galimybės, bet ir charizma, bendravimas su publika, žiniasklaida, gebėjimas išlaikyti dėmesį ant raudonojo kilimo.

Nors šou pradžioje muzikiniuose sostuose jau sėdės keturi pergalės verti vokalistai, nė vienas jų negali jaustis saugus. Privalu laimėti žiūrovų meilę, juos kas savaitę įtikinti, kad esi vertas toliau kautis dėl pergalės ir pasaulinio lygio prodiuserių dėmesio. Tai – tiesus kelias į Lietuvos muzikinės padangės elitą ir šansas užsitikrinti puikų karjeros pradžios tašką tarptautinėje arenoje.

„The Final Four“ nugalėtojo vardas visada atkreipia muzikos industrijos gigantų dėmesį“, – teigė projekto kūrėjai. 

Žmonės.lt
Temos:
LNK Muzika

Naujausi straipsniai