Pasaulinio garso komedija „Tobuli melagiai“ pasiekė Lietuvą

„Tobuli melagiai“ jau „Domino“ teatre/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-08 10:45
Naujame „Domino“ teatro sezone žiūrovai sulauks išskirtinės premjeros. Jau gruodžio 5 dieną šio teatro scenoje startuos nuotykių komedija „Tobuli melagiai“, sukurta pagal visame pasaulyje garsų to paties pavadinimo filmą (angl. „Perfect strangers“).

Spektaklio režisierius Dainius Kazlauskas įsitikinęs, kad didelio populiarumo sulaukusi istorija kino ekranuose tokio pat susidomėjimo sulauks ir teatro scenoje: „Visi turime 3 gyvenimus: viešą, privatų ir slaptą. Tik ar visiems pavyksta jį išsaugoti? Ši istorija puikiai žinoma visiems kino gurmanams, tačiau tikiu, kad „Domino“ teatro scenoje ji gali suskambėti naujai, savitai atskleidžiant aštriausias modernios visuomenės gyvenimo – žaidimo peripetijas“.

Į egzotiškąjį Maroką išsiruošusi draugų kompanija prie bendro vakarienės stalo nusprendžia pažaisti rizikingą žaidimą. Jie sudeda visus mobiliuosius telefonus ant stalo ir sutaria suskambus telefonui įjungti garsiakalbį ir leisti vieni kitiems klausytis pokalbių bei kartu skaityti gautas žinutes. Juk jie neturi ko slėpti! Bet kiekvienas skambutis ir žinutė atskleidžia vis daugiau meistriškai slepiamų paslapčių, pažinčių ir intrigų. Negi jie visi tokie tobuli melagiai?!

Spalvingus ir realistiškus personažus naujajame spektaklyje kurs Lietuvos žiūrovams gerai pažįstami ir talentingi aktoriai: Eimutis Kvoščiauskas, Jokūbas Bareikis, Sakalas Uždavinys, Emilija Latėnaitė-Beliauskienė, Gabrielė Malinauskaitė-Rudzienė, Andrius Povilauskas, Julius Žalakevičius.

Šiame spektaklyje net keturi aktoriai – Miglė Polikevičiūtė, Renata Kutinaitė, Tomas Žaibus ir Valentinas Krulikovskis – kurs savo pirmuosius vaidmenis „Domino“ teatre.

Filmas „Tobuli melagiai“ jau įtrauktas į Gineso rekordų knygą kaip dažniausiai adaptuotas filmas kino istorijoje. Planuojamos dar 8 filmo versijos, įskaitant ir Holivudo pastatymą.  

Temos:

Teatras Kultūra

Naujausi straipsniai