Pasaulį pavergusio serialo „Squid game“ žvaigždė Lee Jung-jae: kodėl jis nelaukia pasiūlymų iš Holivudo?

Lee Jung-jae seriale „Squid game“ / „Vida press“ ir „Scanpix“ nuotr.
Autorius: 15min
Publikuota: 2021-10-31 14:53
Platforma „Netflix“ kino mylėtojams neleidžia atsikvėpti ir bene kiekvieną mėnesį išleidžia po naują hitą. Šiuo metu populiariausių serialų olimpe tvirtai laikosi korėjiečių projektas „Squid game“. Akimirksiu išgarsėjo ir jame nusifilmavę aktoriai, kuriuos viliojančiais pasiūlymais į Holivudą prisišaukti bando didžiausios kino kompanijos.

Daugumą, išskyrus Lee Jung-jae (48), distopinėje „Netflix“ dramoje įkūnijusį dalyvį numeris 456.

Aktorius atskleidė iš Angelų miesto atstovų pasiūlymų dėl galimų vaidmenų kol kas nesulaukęs.

„Jokie pasiūlymai ar prašymai manęs nepasiekė“, – „Variety“ pasakojo serialo žvaigždė.

Seule gimęs aktorius Pietų Korėjos pramogų industrijoje tikras veteranas. Jo vardas įrašytas prie daugiau nei dviejų tuzinų filmų.

„Squid game“ kadras / Scanpix nuotr.
„Squid game“ kadras / Scanpix nuotr.
Lee Jung-jae / „Vida press“ nuotr.
Lee Jung-jae / „Vida press“ nuotr.

Lee Jung-jae išgarsėjo dar 10-ame dešimtmetyje pagrindiniais vaidmenimis Pietų Korėjos romantinėse komedijose. Nuo tada šlovės spinduliai nuo jo taip ir nenusisuko.

Kaip rašo „Variety“, šiuo metu Lee Jung-jae – „vienas geidžiamiausių aktorių Korėjoje dėka jo vaidmens „Squid game“. Tai taip pat reiškia, kad ir prie telefono Lee Jung-jae dienų neleidžia tik ir laukdamas, kada jis suskambės su pasiūlymu iš Holivudo, rašo Nypost.com.

„Nusprendžiau darbų imtis po vieną, – sakė jis leidiniui. – Bent jau kol kas projektų kitapus vandenyno neplanuoju. Tačiau jei atsiras geras pasiūlymas, žinoma, jį apsvarstyčiau.“

Lee Jung-jae / „Vida Press“ nuotr.
Lee Jung-jae / „Vida Press“ nuotr.

Srautinio transliavimo platformos „Netflix“ atstovai neseniai pranešė, kad „Squid game“ nebedaug trūksta, kad taptų visų laikų žiūrimiausiu originaliu serialu. Tuo tarpu jo žvaigždė Lee Jung-jae kukliai prasitarė nesitikėjęs, kad projektas sulauks tokio populiarumo.

„Tačiau perskaitęs scenarijų supratau, kad jame yra visiems aktualių dalykų ir kad jie bus suprasti ir už Korėjos ribų“, – pasakojo aktorius.

Žaibiškai augantis populiarumas

Pasaulyje vis garsiau tariamas ne tik Lee Jung-jae, kurio sekėjų instagrame skaičius išaugo iki 4,5 mln., vardas.

Gerokai daugiau internautų po serialo susidomėjo kita jo aktore HoYeong Jung (27). Per tris savaites pastarosios gerbėjų būrys soc. tinkle išaugo iki 23 mln.

Ji žinoma ir mados pasaulyje. HoYeong Jung dirbo su tokiais prekių ženklais kaip „Louis Vuitton“ ir „Adidas“.

Nepaisant kraują stingdančių scenų, „Squid game“, pasakojantis apie pinigų pristigusius veikėjus, dėl šlamančių besivaržančius siaubinguose žaidimuose, žiūrimiausiu „Netflix“ projektu šiuo metu yra net 90 šalių. Tikėtina, kad susidomėjimas šiuo serialu išliks dar ilgai – bent jau iki kol bus pristatytas kitas „Netflix“ hitas.

Na o šiuo metu iš projekto pasipelnyti bando kas tik netingi. Štai „Amazon“ itin populiarūs tapo „Squid game“ įkvėpti Helovino kostiumai. Tuo tarpu „Walmart“ pranešė bendradarbiaujantys su „Netflix“ dėl oficialios serialo atributikos – drabužių, žaislų ir kitų prekių.

Naujausi straipsniai