Pasaka pasibaigė: Jennifer Aniston pranešė besiskirianti su sutuoktiniu

Jennifer Aniston ir Justinas Theroux / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-16 11:36
Aktoriai Jennifer Aniston (49) ir Justinas Theroux (46) skiriasi. Pora pasuko skirtingais keliais po dvejus su puse metų trukusio santuokinio gyvenimo.

Sprendimas išsiskirti buvo priimtas bendru sutarimu. Pora nusprendė pasukti skirtingais keliais dar praėjusių metų pabaigoje, pranešė Jennifer Aniston atstovas spaudai.

„Mes esame du geriausi draugai, kurie nusprendė nebebūti pora. Tačiau tikimės ir toliau vertinti savo draugystę. Normaliomis sąlygomis mes tai padarytume privačiai, bet žinodami, kad paskalų industrija negali atsispirti galimybei spekuliuoti informacija, mes norėjome paskelbti tiesą“, – rašoma išplatintame pranešime.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Jennifer Aniston ir Justinas Theroux susituokė 2015 metų rugpjūčio 5-ąją savo namuose. Beveik visi svečiai iki paskutinės minutės nežinojo, kad dalyvaus vestuvėse – jie buvo kviečiami į Justino gimtadienio vakarėlį.

Iš karto po vestuvių jaunavedžiai išvyko kopinėti medaus į Bora Bora salą. Pora niekada nedaugžodžiavo apie savo vestuvių šventę.

„Nieko jums apie tai nepasakosiu! – ET žurnalistui atsakė aktorė, paklausta apie savo vestuves. – Mes turėjome prabangą išgyventi gražią akimirką privačiai. Ir būsiu savanaudė ir viską pasiliksiu sau.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai