Pasaka, kuri pavirto kriminalu: Sandros Grafininos melas ir po keleto metų atskleistos detalės

Sandra West-Macaulay ir Nigelas West-Macaulay kadaise pozavo žurnalų puslapiams / Gedmanto Kropio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-07 11:16
Prieš keletą metų žiniasklaidoje išpopuliarėjusi Sandra Grafinina, tuomet visiems save pristačiusi kaip milijonieriaus žmoną Sandrą West-Macaulay, dabar yra ieškoma policijos. Moteris dingusi be žinios jau beveik mėnesį, o jos sutuoktiniui mesti kaltinimai nužudymu. Sandros dukra gimė su vaisiaus alkoholiniu sutrikimu, o vyresnysis sūnus atsidūrė pas tėtį. Kartais pasakos, paremtos melu, baigiasi tragedija. Kadaise Sandros ir jos vyro Nigelo sukurta apgaulė subliuško. Dabar viskas pavirto kriminalu.

Prieš dvejus metus žurnalas Žmonės kalbėjosi su pseudo milijoniere Sandra Grafinina. Tada jos pasakos apie aukso pilį ir pasiturintį vyrą atrodė tokios tikros, jog daugelis nesusiturėjo iš pavydo.

„Mes labai paprasti“, – vis kartojo Sandra, bet ant rankos blyksintys sužadėtuvių ir vestuvių žiedai su deimantais, kaip teigė ji pati, prašmatnūs automobiliai, vieni už kitus erdvesni namai prie Šiaulių ir netoli Vienos leido manyti, kad turėti jie gali beveik viską.

Net tie linksmi šuniukai, su kuriais jauna moteris niekuomet nesiskyrė, – ne bet kokie: tai miniatiūriniai Pomeranijos špicai Mozė ir Juta, kurių ji laukė, kaip pati sakė, trejus metus.

Gedmanto Kropio/„Žmonės“ nuotr.
Gedmanto Kropio/„Žmonės“ nuotr.

„Yra turtingesnių už mane, yra ir vargingesnių. Ilsėdamasis Sen Tropeze supratau, kad visada atsiras žmogus, kuris turės už tave didesnį laivą“, – apie išgalvotus turtus kukliai kalbėjo Nigelas.

Dabar vyras sulaikytas ir jam mesti įtarimai dingusios Sandros Grafininos nužudymu. Moteris ieškoma jau beveik mėnesį.

Duodamas interviu žurnalui Žmonės kadaise Nigelas juokėsi, kad turtingi britai skiriasi nuo pasiturinčių europiečių ir ypač rusų.

„Didžiojoje Britanijoje visai kitaip įsivaizduojamas turtingumas, kilmingumas. Jei nežinotum, kad tas žmogus gyvena didžiuliuose gražiuose namuose, kuriuos rodo per televizorių, kartais galėtum pamanyti, kad yra benamis“, – krizeno.

Pora apie savo pažintį pasakojo taip pat labai pompastiškai. Atrodė, kad tai – filmo scenarijus.

Tada Sandra sakė, kad į Angliją nuskrido susitikti su bičiuliu – ekstravagantišku meno kolekcionieriumi Jimmy Lahoud. Pats dievinantis šių žvėrelių kailius – juos tiesiantis net prie durų, jis jaunajai verslininkei, kuri neva augino šinšilas ir gamino jų kailinius, žadėjo padėti įsitvirtinti Londone.

Pasak Sandros, šis žmogus kartu pakvietė aplankyti Oksforde surengtą Andy Warholo darbų parodą. Ten Sandra ir sutiko Nigelą.

Vystytis jų simpatijai nebuvo jokių kliūčių! Po savaitės jis jau skrido su patikusia moterimi susitikti į Palangą. Ten jiedu praleido savaitgalį ir nebesiskyrė. Nigelas mylimajai pasipiršo, o kitų metų pradžioje jie planavo Lietuvoje surengti elegantiškas vestuves. Tačiau pasirodė paprasčiau dviese nuskristi sumainyti žiedų į Las Vegasą.

Būtent jųdviejų vestuvių nuotraukos sukėlė įtarimų. Argi milijonieriai, mėgstantys pompastiką ir besimėtantys pinigais, rinktųsi mažytę ceremoniją? Sandra ir Nigelas tikino, kad taip!

Gedmanto Kropio nuotr.
Gedmanto Kropio nuotr.

Dabar žiniasklaidoje kyla klausimų dėl to, ar tokios vestuvės iš vis egzistavo.

Sandros vyresnysis sūnus Titas šiuo metu gyvena su tėvu, kuriam kadaise Sandra Grafinina negailėjo kritikos.

Tada ji pasakojo, kad susilaukus vaiko ir apsigyvenus su savo pirmąja meile viskas buvo sudėtinga. Netrukus prasidėjo konfliktai, ji pamatė, kad draugas turi problemų dėl alkoholio. „Jie man daugiau nieko nedavė, neturėjau net vaiko vežimėlio. O po kelių mėnesių jis bandė pagrobti vaiką. Reikėjo su juo skirtis anksčiau. Tačiau laikė sentimentai, prieraišumas, o paskui – ir bendro kūdikio laukimas“, – pasakojo.

Atsiradęs vaikas. kaip pasakojo moteris, jų ryšio nesustiprino. Titui buvo keturi mėnesiai, kai Sandra su atžala grįžo pas mamą į Šiaulius. Anyta atvežė anūko lovelę ir prigrasė Sandrą daugiau niekada neperžengti jų namų slenksčio. „Jie man daugiau nieko nedavė, neturėjau net vaiko vežimėlio. O po kelių mėnesių jis bandė pagrobti vaiką“, – tuomet patirto skausmo ir sukrėtimų nepamiršo.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Pasirodo, kad ir ši Sandros istorija tikriausiai yra melas. Moters antrasis vaikas gimė su vaisiaus alkoholiniu sindromu. Tai reiškia, kad besilaukdama dukros, kuri šiuo metu yra apgyvendinta Šiaulių sutrikusio vystymosi kūdikių namuose, ji vartojo alkoholį. Pirmasis vaikas Titas, teismo nutarimu, atsidūrė pas tėvą.

Dabar Nigelas kaltina buvusią mylimąją eskortu ir prekiavimu savo kūnu, o policija jam metė įtarimus dėl galimo Sandros nužudymo.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai