Pas Justiną Bieberį sugrįžusi Selena Gomez pribloškė gerbėjus – nešioja buvusio širdies draugo drabužius

Selena Gomez tebenešioja The Weeknd drabužius / ViDA Press ir Scanpix nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-03 15:21
Po to, kai dainininkė ir aktorė Selena Gomez buvo pričiupta su atlikėju Justinu Bieberiu, nutrūko merginos ir reperio The Weeknd santykiai. Pora išsiskyrė po 10 mėnesių trukusios draugystės.

Selena ir The Weeknd gal ir nutraukė santykius, bet visų daiktų vienas kitam dar negrąžino. Paparacai pastebėjo Seleną važinėjančią dviračiu. Nuo rudeniško vėjo ji gynėsi sportišku „Puma“ švarku.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Ryškiaspalvis švarkas – labai įsimintinas. Todėl tebuvo laiko klausimas, kada S.Gomez gerbėjai pastebės, kad dar visai neseniai šį treningą nešiojo The Weeknd. Tiesą sakant, jis ir yra šio švarko savininkas.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Reperis buvo užfiksuotas su „Puma“ švarku rugsėjį, kai kartu su S.Gomez vaikštinėjo po parduotuves. Tuo metu jųdviejų jausmai vis dar liepsnojo meile.

Užtat dabar Selena susitikinėja su Justinu. Nors iš pradžių buvo kalbama, jog jie yra tik draugai, dabar jų romantiški santykiai patvirtinti oficialiai.

Pirmą kartą susitikinėti jiedu pradėjo 2010-aisiais. Nuo to karto dainininkai daug sykių skyrėsi ir taikėsi. Net po ilgesnių pertraukų Selena ir Justinas galiausiai vėl pradėdavo susitikinėti.

Atsinaujinusi Selenos ir Justino draugystė kelia nerimą dainininkės artimiesiems, kurie tikina, kad J.Bieberis kenkia Selenai. Pasak jų, būtent dėl Justino mergina buvo atsidūrusi reabilitacijos klinikoje.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai