Pas Beatą Tiškevič laidoje apsilankęs Romas Zabarauskas: „Nebenoriu būti kankiniu“

Beata Tiškevič ir Romas Zabarauskas / Karolio Mankausko nuotr.
Šaltinis: Žinių radijas
AA

Kino režisierius Romas Zabarauskas džiaugiasi – naujas jo projektas gavo finansavimą, tad dabar kūrėjas sako, kad nors yra pratęs pasiskųsti, šįkart to daryti negali. Apie naująjį filmą, kuris pasirodys 2020 metais, jis daug neatskleidžia.

„Be abejonės, kad jis bus apie meilęׅ, – šypsosi Romas, – Mano filmai dažnai susiję su LGBT tema, gėjų bendruomene, vienaip ar kitaip. Bet, kaip juokauju, čia bus mano pirmas filmas gėjų tema. Iš tiesų, pirmą kartą pagrindiniai du veikėjai bus vyrai. Ir tai bus filmas apie įsimylėjimą ir jausmą, kai neracionaliai elgiesi įsimylėjęs, bet paskui to visai nesigaili. Kad ir kaip tai baigtųsi.“

Kino režisieriui Romui Zabarauskui kinas nėra tik kinas. „Žinių radijo“ laidoje „Pasimatymai“ jis pasakoja ir tai, kaip kinas ir studijos užsienyje padėjo jam bręsti kaip asmenybei, bandyti atkreipti visuomenės dėmesį į socialines problemas, LGBT, lyčių lygybę.

„Iki šiol man kinas patinka tuo, kad gali atverti visiškai netikėtą požiūrį apie ką nors per dvi valandas“, – pažymi kūrėjas.

Laidoje „Pasimatymai“ – klausykite ne tik apie kiną, bet ir tai, kodėl LGBT bendruomenei itin svarbus palaikymas, kodėl šios bendruomenės nariams, anot režisieriaus, verta žengti tą žingsnį ir atsiskleisti bei kokią visuomenę formuoja socialiniai tinklai ir žiniasklaida.

Skaitykite daugiau