Paryžiuje viešinti Gintarė Gurevičiūtė susitiko su garsia aktore

Gintarė Gurevičiūtė / Ruben Hamelink nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-29 12:11
Filme „Nuostabioji moteris“ (angl. Wonder Woman) pagrindinę veikėją įkūnijusi aktorė Gal Gadot prabangiame renginyje Paryžiuje paskelbta „Huawei P20“ serijos telefonų ambasadore. Šiame renginyje lankėsi ir lietuvė Gintarė Gurevičiūtė.

Su garsia aktore susitikusi Gintarė Gurevičiūtė priduria, kad telefonas, kartu su internetu, atvėrė mums vartus į neaprėpiamą informacijos kiekį ir suteikė dar daugiau bendravimo galimybių.

„Manau, kad pagrindinė telefono paskirtis – taupyti laiką, nes jis yra tas dalykas, kurio už pinigus neįsigysi. Nors telefoną, visų pirma, naudoju skambučiams ir el. laiškų rašymui, man taip pat svarbi jame integruota kamera. Nuotraukose fiksuoju asmeninio gyvenimo akimirkas, dalinuosi jomis socialiniuose tinkluose. Apskritai manau, kad sparčiai tobulėjantys telefonai netgi pakeitė šou verslo taisykles – šiandien kiekvienas gali tapti žvaigžde. Jau nebesvarbu, ką pažįsti, o netgi tie, kurie anksčiau buvo vadinami keistuoliais, šiandien turi visas galimybes tapti nuomonės formuotojais“, – teigia ji.

Iris Duvekot nuotr.
Iris Duvekot nuotr.

Prioritetas – nuotraukų kokybei

Aktorė Gal Gadot, kalbėdama apie svarbiausias telefono funkcijas, teigia, kad daugiausia dėmesio skiria kamerai.

„Nuolat fotografuoju mane supantį pasaulį, nes tai leidžia pasireikšti įkvėpimui ir kasdien išreikšti viduje susikaupusį norą kurti. Be to, anksčiau net nežinojau, kad man gali reikėti dirbtinio intelekto telefone, bet pradėjusi juo naudotis, greitai pastebėjau, kaip jis padeda taupyti laiką. Anksčiau tinkamo apšvietimo ar fotografavimo kampo pasirinkimas, geriausiai derančio nuotraukos filtro paieška atimdavo daug laiko, o dabar apie tai net nebegalvoju, nes telefone integruotas dirbtinis intelektas tuo pasirūpina už mane“, – sako „Nuostabioji moteris“ Gal Gadot.

„Natūralu, kad nuotraukose visi siekiame pademonstruoti geriausią savo pačių versiją. Kartais net geresnę nei yra iš tiesų. Nors dabar itin populiarios įvairios nuotraukų apdorojimo programėlės, užtrunka laiko jas surasti, todėl teikiu pirmenybę tokiam telefonui, su kuriuo padarytų nuotraukų nereikėtų papildomai apdoroti. Man taip pat itin svarbu, kad telefono kamera gerai fotografuotų esant prastam apšvietimui, nes Lietuvoje saulėtų dienų nedaug. Apskritai visuomet stengiuosi publikuoti tokias nuotraukas, kurios atrodo kuo natūraliau, nes nenoriu, kad gatvėje sutikę žmonės manęs nepažintų“, – šypsosi TV laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė.

Ruben Hamelink nuotr.
Ruben Hamelink nuotr.

Kuriami veržliems ateities kūrėjams

Gal Gadot – nepakartojamo talento savininkė, sugebanti išlikti subtilia dama ir nuolat demonstruoti aukščiausios klasės profesionalumą. Dviejų vaikų mama, įtemptą darbą derinanti su pareigomis šeimai, kurios kūrybingos asmenybės niekuomet netemdo gyvenimiški iššūkiai.

Tuo metu naujosios kartos išmanieji telefonai išsiskiria požiūriu, kad aukštosios technologijos gali ir turi derėti stilingu dizainu. Šie telefonai, kuriuose dera dirbtinis intelektas ir profesionalios kokybės nuotraukas fiksuojanti kamera, tampa tarsi patikimu ir stilingu asmeniniu asistentu. Tad veržlumu ir stilingumu pasižyminti Gal Gadot puikiai atitinka ikoniškosios „P serijos“ telefonų vertybes.

 Janus van den Eijnden nuotr.
Janus van den Eijnden nuotr.

„Gal Gadot yra tapusi įkvėpimu daugeliui mergaičių ir jaunų moterų visame pasaulyje. Jos vertybės yra artimos „Huawei“ idealams. Mus žavi nuolatinis jos perfekcionizmas ir užsibrėžtų tikslų siekimas įveikiant visus gyvenimo iššūkius. Kelionės po visą pasaulį, renginiai, alinantys filmavimai ir noras leisti laiką su šeima – esant tokiam gyvenimo ritmui, telefonas tampa asmeninio stiliaus išraiška ir partneriu, padedančiu įveikti visus iššūkius.“

Naujausios serijos telefonai sukurti veržliems šiuolaikiniams žmonėms – nuo pasaulinių nuomonės formuotojų, socialinių tinklų žvaigždžių iki paprastų žmonių, kurie ne tik kalba apie ateitį, bet ir patys ją kuria.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Estetinės medicinos specialistė Jolanta Dičkienė / Reklamos užsakovo nuotr.

Reklama

Vaikas ir pinigai

Reklama