Paryžiuje viešėjusi Keira Knightley elegantiškai pranešė apie naują gyvybę

Aktorė Keira Knightley su vyru Jamesu Rightonu/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-03 11:10
Britų aktorė Keira Knightley su vyru, grupės „Klaxons“ klavišininku, nusprendė nenusileisti garsiai Holivudo porai Blake Lively ir Ryanui Reynoldsui. Paryžiuje kvepalų pristatyme viešėjusi aktorė neslėpė – ji laukiasi antro vaiko.

Keira Knightley ir grupės „Klaxons“ vokalistas bei klavišininkas Jamesas Rightonas susitikinėti pradėjo 2011-ųjų vasarį. 2012-ųjų gegužę pora susižadėjo, o dar po metų susituokė būtent Prancūzijoje.

Populiarią britų aktorę ir muzikantą supažindino bendra draugė (kalbama, ir buvusi Jameso mylimoji) – modelis ir televizijos laidų vedėja Alexa Chung. Nors tuo metu Knightley sunkiai išgyveno išsiskyrimą su buvusiu draugu aktoriumi Rupertu Friendu (2010-ųjų gruodį pora netikėtai pasuko savo keliais po penkerių metų draugystės), pasižadėjimas „gyventi vien darbu“ neilgai trukus buvo pamirštas. 

Aktorė Keira Knightley su vyru Jamesu Rightonu/Vida Press nuotr.
Aktorė Keira Knightley su vyru Jamesu Rightonu/Vida Press nuotr.

Kaip ir spaudai išsakyti nuogąstavimai, esą jai niekaip nepavyksta išlaviruoti tarp profesinių reikalų ir noro būti su partneriu („tai tikrai nelengva, todėl bijau, kad galiausiai liksiu vieniša“). Net paparacai nustebo, praėjusių metų balandį išvydę santūriąją Keirą besibučiuojančią su naujuoju draugu viename Rytų Londono parkų.

Jamesas nesiveržė lydėti jos į oficialius renginius, tačiau fotografai juos nuolat sumedžiodavo prie žvaigždės namų. Visada laimingus ir besidžiaugiančius vienas kito draugija. Šių metų balandį, kaip spėjama, pačiai Keirai pasiūlius, Jamesas persikraustė į mylimosios namą, kuris kainavo du milijonus svarų sterlingų.

„Keira jaučiasi tarsi devintame danguje, – tikino aktorės bičiuliai. – Ji net neįsivaizdavo, kad galima taip mylėti ir jaustis tokiai mylimai.“

Naujausi straipsniai