Paryžiaus mados savaitėje išvaizdos pokyčiais nustebinusi Demi Moore: „Išpildžiau paauglystės svajonę“

Demi Moore / „Scanpix“
Šaltinis: Žmonės
AA

Praėjusią savaitę Paryžiaus mados savaitėje podiumu žengusi 58-erių aktorė Demi Moore nustebino neįtikėtinais išvaizdos pokyčiais. Pradėta svarstyti, jog kino žvaigždė atsigulė po plastikos chirurgo skalpeliu. Po šio pasirodymo viešumos kurį laiką vengusi aktorė pasidalijo mintimis apie šou.

Antradienį legendinės manekenės Naomi Campbell laidoje „No filter with Naomi“ pasirodžiusi Demi Moore atviravo apie tai, kaip jautėsi po didžiulio dėmesio sulaukusio pasirodymo Paryžiaus mados savaitėje.

Mados namų „Fendi“ kolekciją pristatyti pakviesta D.Moore džiaugėsi galėjusi podiumu žengti su garsiausiomis manekenėmis. Tiesa, gerbėjus taip sudominusios temos apie išvaizdos pokyčius kino žvaigždė nutarė neliesti ir pasklidusių kalbų apie plastinę chirurgiją neišsklaidė. 

„Jaučiuosi išpildžiusi savo paauglystės svajonę. Nužengusi nuo podiumo pagalvojau: „Dieve, aš ėjau podiumu su ryškiausiomis mados pasaulio žvaigždėmis“. Iš tiesų, jaučiausi kaip mažas vaikas, išpildęs savo svajonę“, – sakė D.Moore.

Demi Moore / „Scanpix“ nuotr.

Aktorė gyrė Paryžiaus mados savaitės rengėjus, suorganizavusius puikų šou. Demi stebėjosi, jog karantino sąlygomis vykęs renginys beveik niekuo nesiskyrė nuo ankstesnių. 

„Tai buvo ypatingas pasirodymas. Nors nebuvo auditorijos, atrodė, kad mane seka žiūrovų akys. Man tai atrodė tobula akimirka, ne tik dėl nuostabių drabužių“, – kalbėjo ji. 

Paryžiaus mados savaitės podiumu žengusią Demi puošė kostiumas atvirais pečiais ir didžiuliai, išraiškingi auskarai, tačiau visą savaitę kalbos aidi ne apie juos, o apie pakitusią aktorės išvaizdą.

N.Campbell laidą matę Demi gerbėjai pastebėjo, kad interviu metu aktorės skruostai taip pat atrodė šiek tiek kitaip nei įprasta, tačiau svarstė, jog D.Moore išvaizdą ant Paryžiaus mados savaitės podiumo smarkiai pakeitė netinkamas makiažas.

Kalbos apie „padailintą“ grožį D.Moore – nesvetimos. Demi dar prieš dešimtmetį atsakinėjo į žurnalistų klausimus apie plastinę chirurgiją. Buvo kalbama, jog filmo „Vaiduoklis“ žvaigždė operacijoms išleidžia milijonus, tačiau šių gandų aktorė niekuomet nekomentavo.

„Kelias kūno vietas tobulinau, tačiau tikrai ne savo veidą“, – žurnalui „Elle“ dar 2010-aisiais teigė D.Moore.

Aktorė dažnai pabrėždavo, kad išgalvotos milžiniškos pinigų sumos, kurias ji neva skiria grožiui – iš piršto laužtos.

2019-ųjų „InStyle“ interviu ji teigė susitaikiusi su bėgančiais metais.

„Galiu žvelgti į veidrodį ir sakyti: tu meluoji, man tai nepatinka. Realybė tokia, kad jaučiuosi gerai. Savo išvaizdos nekeisčiau, esu ja patenkinta“, – tuomet sakė D.Moore.

Demi Moore Paryžiaus mados savaitėje (6 nuotr.)
Skaitykite daugiau