Paryžiaus mados savaitę atidarė įspūdingas apatinio trikotažo šou ikoniškoje vietoje

ETAM šou modeliai / Atstovų nuotr.
Šaltinis: Reklama
AA

Rugsėjo 27 d. vakaras, kuriuo buvo atidaryta Paryžiaus mados savaitė, buvo įsimintinas – prancūzų apatinio trikotažo gamintojas ETAM lepino laukiamiausiu metų renginiu – „LIVE SHOW 2022“. Išskirtiniam renginiui – ikoniška vieta. Simbolinis 15-asis madų šou vyko Prancūzijos nacionalinio archyvo soduose, kuriuose pasirodę žymūs modeliai, pristatė unikalią apatinio trikotažo kolekciją, sudarytą iš aukštosios mados gaminių, pasiūtų išskirtinai šiam renginiui.

ETAM šou modeliai / Gamintojo nuotr.

Įdomu tai, kad podiumas buvo tarsi veidrodis – jis atspindėjo istorinį pastato fasadą, o ant modelių kūnų buvo galima matyti šviesos ir šešėlių žaismą.

Pagrindinė vakaro tema – realybės ir virtualaus pasaulio susijungimas. Demonstruotas hibridinis apatinis trikotažas, kuris savy talpino skirtingas tekstūras: matiškumą, derinamą su blizgumu, skaidrumą su nepermatomumu.

ETAM ženklas kuria kiekvienai moteriai, nepriklausomai nuo jos amžiaus, odos spalvos ar kūno sudėjimo. Svarbiausia, kad ji pasitikėtų savimi, priimtų ir mylėtų save – to siekiama kuriamomis kolekcijomis. Tad šio ženklo podiumas buvo atviras visoms.

Juo žengė ir mados namų mūza, kuri šiuo metu laukiasi – Constance Jablonski – ir plius dydžio modelis Nami Sackson.

Renginio metu pristatytos skirtingos kolekcijos.

Akinančiai balta. Ši kolekcija buvo duoklė dangaus kūnui mėnuliui ir tai, kaip jis veikia mus: akina, keri. Iš įvairių juostelių kombinacijų ir teatrališkos manekenių aprangos buvo galima pamatyti skirtingas jo fazes. Atitinkamai spindėjo ar, atvirkščiai, buvo nepermatomi ir apatinio trikotažo komplektėliai. Dėmesį traukė grafiški nėriniai ir glaustinukės gundančiomis iškirptėmis. Žymaus atlikėjo Pierre de Maere gyvai atliktas kūrinys simbolišku pavadinimu „Vesiu angelą“ – puikiai išpildė šios kolekcijos nuotaiką ir emociją.

Akinančiai balta ETAM linija (6 nuotr.)

Paslaptinga juodoji. Kontrastingas perėjimas iš šviesos pasitinkant tamsųjį mėnulį. Kolekcijoje vyravo griežtos linijos, asimetrija, kontrastų žaismas (derinti masyvūs ir smulkūs nėriniai). Joje susijungė aukštosios mados elegancija, o subtiliai integruotos futuristinės detalės kūrė modernų ir unikalų vaizdą.

Juoda ETAM linija (4 nuotr.)
Gamintojo nuotr.
+1

Kolorama. Kolekcija gyvybinga. Akį traukė intensyvi fuksijos spalva, violetinė, dangaus mėlyna, neoniniai tonai. Dominavo prabangus šilkas ir ikoniški gėlių nėriniai. Itin plačias glaustinukių ir palaidinių rankoves buvo galima interpretuoti kaip laisvės simbolį. Nerūpestinga modelių nuotaika ir kūno kalba rodė jų mėgavimąsi šia akimirka ir gyvenimu!

Spalvų karalienė (6 nuotr.)

Odė vandenynams. Kolekcija kvietė leistis į kelionę po neaprėpiamus ir egzotiškus vandenynus. Perlamutriniai atspalviai, blizgučiai, primenantys žvynelius, medūzų ir drugių motyvai – modeliai atrodė kaip visa valdančios sirenos.

Vandenynų valdovės (6 nuotr.)

Skaitmeninė princesė. Renginį vainikavo žymios grupės Major Lazer ritminga muzika ir apatinio trikotažo linija, kuri sujungė realybę su virtualumu. Holografija ir daug prabangaus blizgesio, kurio masiškumas kūrė vaizdą tarsi keliautume po tolimiausius galaktikos kampelius.

Skaitmeninė ETAM princesė (7 nuotr.)
+1

„ETAM“ kolekcijas kviečiame įsigyti salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir e-parduotuvėje WWW.LEMODUS.LT

Skaitykite daugiau