Parodoje „Mūsų vestuvės“ – viešos Auksės ir Rimvydo tuoktuvės

Jaunavedžiai - Auksė Aleknaitė ir Rimvydas Bendorius / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Justina Dirsė
Publikuota: 2013-02-09 15:51
Vestuvės – individualiausia ir įsimintiniausia šventė bene kiekvieno žmogaus gyvenime. Tik keletas entuziastų nusprendžia surengti keistas, nutrūktgalviškas ir avantiūrą primenančias savo vestuves. Tokie yra Auksė Aleknaitė ir Rimvydas Bendorius – pora pasiryžusi susituokti ne slapčia, bet visų parodos „Mūsų vestuvės“ dalyvių akivaizdoje.

Nusprendę kiek neįprastai susituokti, jie ir į ceremonijos vietą atvyko įspūdingai papuoštais automobiliais. Jaunikis ir nuotaka atvyko skirtingais „Smart“ markės automobiliais, o juos lydėjo tokios pačios markės, tačiau ryškiai žalios spalvos automobilių vilkstinė. Išlipę jaunieji buvo ką tik po tuoktuvių vienoje sostinės bažnyčių, o susirinkę juos pasveikinti prie konferencijų ir renginių centro „Radisson Blu Hotel Lietuva“ Vilniuje durų apibėrė klausimais, ar rimtai šie sumanė susituokti.

Dėl avantiūros kaltinkite nuotaką

Tiesa, visą savaitgalį vyksiančioje parodoje jaunieji susituokti nusprendė gana spontaniškai. Tiksliau, šios avantiūros kaltininkė buvo Auksė, nieko nesakiusi savo sužadėtiniui ji užpildė paraišką dalyvauti konkurse

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Viskas prasidėjo nuo to, kad mes vestuves planavome rengti liepos 13-ąją dieną. Mano draugė pasiūlė apsilankyti parodoje „Mūsų vestuvės“. Kadangi aš nieko apie ją nebuvau iki tol girdėjusi, kaip kiekvienas lietuvis pagooglinau ir pamačiau, kad yra rengiamas konkursas jaunavedžiams. Kažkoks velniukas pašnibždėjo, kad reikia jame dalyvauti. Tad aš užpildžiau anketą, nusiunčiau mūsų prisistatymą ir tik tada apie mūsų dalyvavimą konkurse sužinojo ir jaunikis. Bet jo reakcija buvo tokia: „Oho!“ – prieš tuoktuvių ceremoniją entuziastingai pasakojo Auksė.

O šalia stovintis ir tvirtai it ilgai medžiotą grobį Auksę apglėbęs Rimvydas tikino, kad į tokį sužadėtinės poelgį jis nereagavo rimtai. Mat jis nė kiek nedvejojo – tikrai nelaimės.

„Šiaip tikrai nesame sėslūs žmonės, bet į šį Auksės poelgį žiūrėjau kiek skeptiškai. Galvojau: „Na, dalyvaukime, kodėl gi ne. Vis tiek nelaimėsime.“ Čia buvo tarsi mėginti laimę loterijoje. Tačiau prabėgus šiek tiek laiko man paskambino organizatoriai ir patikino, kad būtent mes ir laimėjome. Kokioms penkioms minutėms netekau amo ir virškinau informaciją“, – pareiškė jaunikis.

Tėvai sužinojo per Kūčias

Tačiau kaip gi tokią žinią pristatyti tėvams, artimiems ir draugams? Jaunavedžiai portalui Žmonės.lt pasakojo, kad reakcijų buvo tikrai įvairių.

„Mes sukvietėme tėvus į vieną būrį ir visi apie naujieną sužinojo Kūčių vakarą. Visas giminės branduolys sužinojo, kad mes tuoksimės. Vieniems žinia buvo tikra bomba, kiti jau tikėjosi ir laukė mūsų vestuvių“, – patvirtino Rimvydas ir pridėjo, kad su Aukse jie jau porą metų kartu, tad vienas kitą jau tikrai gerai pažįsta.

Žinoma, įvykus vestuvių ceremonijai jaunavedžiai sušoko savo pirmąjį šokį.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai