Paris Hilton: „Sukurti šeimą ir pagimdyti kūdikį – štai kur gyvenimo prasmė“

Paris Hilton ir Chrisas Zylka / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Tai jis!“ – leidiniui „E! News” pareiškė turtingoji paveldėtoja Paris Hilton (36).

Nors su aktoriumi ir modeliu Chrisu Zylka (31) draugauja mėnesį, moteris drąsiai deklaruoja apie savo karštus jausmus mylimajam – „Instagram“ paskyra kupina judviejų nuotraukų, kurias lydi žodžiai „mano meilė“. Negana to, Paris Hilton net pareiškė norą pagimdyti kūdikį. Ji tokia laiminga, kad negaili ir tokių intymių savo išgyvenimų.

Paris Hilton ir Chrisas Zylka / Instagram nuotr.

„Chrisas stulbinantis visais atžvilgiais. Mes pastaruosius šešerius metus buvome draugai, bet per pastaruosius mėnesius viskas pasikeitė – aš labai laiminga“, – salė Paris Hilton.

Tai dar labiau sustiprino poreikį susilaukti kūdikio. Mintis apie tai sukrebždėjo, kai Paris sesuo Nicky Hilton prieš metus pagimdė dukrą.

„Iki dukterėčios Lily Rothschild pasirodymo man rūpėjo tik verslas, daug keliavau, apie vaikus net negalvojau. Bet viskas pasikeitė. Sukurti šeimą ir pagimdyti vaiką – štai kur gyvenimo prasmė. Nekantrauju tapti mama“, – sakė Paris Hilton.

Balandžio 4 d. Paris ir Chrisas Los Andžele kartu atvyko į serialo „The Leftovers“ trečio sezono premjerą – laimingi ir nesivaržantys demonstruoti savo jausmų.

Paris Hilton ir Chrisas Zylka / „Scanpix“ nuotr.
Serbijoje vykusiame makiažo renginyje – lietuvės komanda ir Paris Hilton (19 nuotr.)
+13
Skaitykite daugiau