Paris Hilton sesutė surengė ypač prašmatnų kūdikio sutiktuvių vakarėlį

Nicky Hilton kūdikio sutiktuvių vakarėlis / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Viena iš žymiųjų Hilton turtų paveldėtojų, Paris Hilton sesuo Nicky Hilton Rotschild surengė kūdikio sutiktuvių vakarėlį. Antro vaikelio besilaukianti Nicky sukvietė artimiausias bičiules. Išskirtinio dizaino indai, saldūs patiekalai ir daug rožinės spalvos detalių – ar tai reiškia, kad Nicky laukiasi antros mergaitės?

Žinia, kad Nicky Hilton Rotschild laukiasi, pasklido vasaros viduryje. Su vyru Jamesu Rothschildu pora jau augina dukrelę Lily Grace Victorią. Mergaitė gimė 2016 metų liepą.

Tiek Nicky, tiek Jamesas labai džiaugiasi, kad netrukus jų šeima pasipildys nauju nariu. Džiaugiasi ir žymioji teta Paris Hilton. Būtent ji į vakarėlį atėjo pasipuošusi rožinės spalvos kostiumėliu ir derinosi prie šventės stilistikos.

Krištoliniai indai, įmantrios dekoracijos ir prabanga alsuojantis stalas visai nestebina, atsižvelgiant į tai, kad Nicky ir Paris dažnai tituluojamos žymiausiomis pasaulio blondinėmis. Maži, dekoratyvinės veislės augintiniai, pūkeliai ir brangūs aksesuarai Hilton sesutes lydi nuo pat jų išpopuliarėjimo laikų. Tiesa, metams bėgant abi darosi šiek tiek subtilesnės, bet barbių stiliui jos vis dar neabejingos.

Žmonės.lt primena, kad iki šiol Nicky savo pirmosios dukros veido stengiasi neafišuoti žiniasklaidoje ir socialinėje erdvėje. Stilingoji mamytė retai kada kalba apie motinystę ir kasdien šeimyninio gyvenimo akimirkomis nesidalija.

#NickysBabyShower ????????????????????????????????????????

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on

My mom @KathyHilton is the best decorator! ???????????????????????? #NickysBabyShower

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on

Baby #2 is brewing

A post shared by Nicky Rothschild (@nickyhilton) on

????????????

A post shared by Nicky Rothschild (@nickyhilton) on

Skaitykite daugiau