Paris Hilton seka Kim Kardashian pėdomis – fotosesijoje parodė nuogą užpakalį

Paris Hilton / „Paper“/Vijat Mohindra nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Viešbučių tinklo „Hilton“ paveldėtoja Paris Hilton (34 m.) seka savo senos bičiulės Kim Kardashian (35 m.) pėdomis – žurnalo „Paper“ fotosesijoje ji parodė savo nuogą užpakalį.

Maždaug prieš 10 metų Paris Hilton ir tuo metu dar menkai žinoma Kim Kardashian, kuri dar ir dirbo jos asistente, buvo neišskiriamos bičiulės, tačiau ilgainiui viskas labai pasikeitė. Kai Kim Kardashian pradėjo filmuotis savo šeimos realybės šou ir išgarsėjo, draugės susipyko (jos jau užkasė karo kirvį, bet nebėra tokios geros draugės kaip anksčiau). 

Šiuo metu Paris Hilton žvaigždė gerokai priblėsusi, o štai Kim Kardashian su kiekviena diena tampa vis populiaresnė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kim Kardashian paviešino erotišką fotosesiją dykumoje, kur ji – visiškai nuoga

Kim Kardashian ir Paris Hilton (2006 m.) / Vida Press nuotr.

Naujoji Paris Hilton fotosesija žurnalui „Paper“ sulaukė skeptiškų komentarų, esą taip ji nevykusiai (ir labai pavėluotai) bando pasivyti savo seną draugę – lygiai prieš metus tame pačiame žurnale pasirodė skandalingoji Kim Kardashian fotosesija, kurioje ji apnuogino savo garsųjį užpakalį ir pasirodė visiškai nuoga ir niekuo neprisidengusi iš priekio.

Paris Hilton „Paper“ fotosesijoje vilki įmantrų kombinezoną, kuris iš priekio – uždaras, o iš nugaros suvarstomas vien raišteliais, taip atidengdamas visiškai nuogą Paris Hilton kūną.

Kim Kardashian ir Paris Hilton (2006 m.) / Vida Press nuotr.

Another look from my @PaperMagazine Cover Shoot. ????

A photo posted by Paris Hilton (@parishilton) on

Skaitykite daugiau