Paris Hilton pirmą kartą prabilo apie nutrauktas sužadėtuves: „Per greit įsimyliu“

Paris Hilton ir Chris Zylka / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Daugiau nei prieš savaitę pasaulį apskriejo žinia – „Hilton“ viešbučių tinklo paveldėtoja Paris Hilton nutraukė sužadėtuves su aktoriumi Chrisu Zylka.

Turtuolei Paris Hilton ir aktoriui Chrisui Zylkai dvejus metus trukusių santykių išaugoti nepavyko. Po įspūdingų sužadėtuvių praėjus vos metams, jie viską nutraukė. Net kalbama, jog vyras paprašė atiduoti Paris prabangų sužadėtuvių žiedą.

Paris artimiesiems pasakojo, kad pasijuto esanti ne su tuo žmogumi, santykiai su Chrisu į priekį judėjo per greitai ir ji paprasčiausiai tam dar nebuvo pasiruošusi.

Paris Hilton pirmą kartą atvirai prabilo apie skyrybas, praneša Eonline. „Dabar skiriu laiką tik sau, – kalbėjo Paris. – Tiesiog jaučiu, kad įsimyliu labai greitai ir tai visiškai mane įtraukia".

Moteris neslėpė, kad ji per daug galvojo apie laimingas meilės istorijas ir buvo įtikėjusi, kad jai pagaliau pasiseks.

Paris Hilton / Vida Press nuotr.

„Visuomet buvau apsėsta gražių „Disney“ meilės istorijų ir tikėjau, kad štai, pagaliau, atėjo ir mano laiminga meilė. Tačiau po kiek laiko supratau, kad šis sprendimas yra netinkamas,“ – pasakojo Paris Hilton.

Moteris tikina buvusiam mylimajam linkinti tik geriausio ir tikinti, kad jis ras sau skirtąją. „Chrisui linkiu visa ko geriausio, o pati tikrai norėčiau vieną dieną sukurti šeimą, susituokti bei susilaukti vaikų. Tačiau dabar visą savo dėmesį noriu skirti sau ir savo darbams,“ – kalbėjo Paris Hilton.

Savo išrinktajai aktorius pasipiršo Aspene, Kolorado valstijoje. Viskas atrodė taip, kaip dera – priklaupęs ant vieno kelio Chrisas Paris įteikė meilės simbolį, kainavusį 2 mln. JAV dolerių. Pagauta emocijų Paris puolė tiesiai į Chriso glėbį.

Paris Hilton ir Chrisas Zylka / „Instagram“ nuotr.

„Taip džiaugiuosi, kad susižadėjau su savo gyvenimo meile, su savo geriausiu draugu.

Dar niekada nebuvau tokia laiminga, saugi ir mylima. Man jis tobulas visomis prasmėmis. Jis man parodė, kad pasakos išties egzistuoja!“ – dalydamasi sužadėtuvių nuotrauka tada džiaugėsi Paris.

Skaitykite daugiau